ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

آموزش نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس

آموزش نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس

بعد از نصب وردپرس یکی از کارهایی که بسیاری از کاربران به دنبال اون هستن نمایش تعداد دفعاتی هست که نوشته یا محصول اونها توسط کاربران مختلف سایت دیده شده است. تا بتوانند اطلاعات آماری مفیدی از مطالب پر بازدید و کم بازدید و علت محبوب شدن این مطالب به دست بیاورند و سعی در برابری ارتباط با بهتر با مخاطبانتان کنید.

با توجه به آماری که هر نوشته داره  میتوانید اقدام به کار بر روی این نوشته‌ها و افزایش بهینه‌سازی این مطالب در موتورهای جستجو بکنید تا با استفاده از این کار بتونید سایر مطالب مرتبط در همین زمینه را هم به مرور زمان به نتایج بالاتری از موتورهای جستجو منتقل کنید.

متاسفانه به صورت پیش فرض امکان نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس وجود نداشته و برای تعداد دفعات بازدید مطالب وردپرس باید از افزونه های وردپرس استفاده کنید. افزونه های مختلفی برای نمایش تعداد بازدید وجو داره که از این بین ما امروز قصد معرفی یکی از پرکاربردترین افزونه های نمایش تعداد بازدید مطلب رو داریم.

افزونه WP-PostViews

با استفاده از این افزونه قادر هستید تعداد بازدید هر نوشته در وردپرس را نمایش دهید و از قابلیت نمایش تعداد بازدید هر نوشته در پیشخوان و نمایش مطالب محبوب که با استفاده از ابزارک وردپرس در اختیار شما قرار میده استفاده کنید.

افزونه WP-PostViews در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون موفق شده بیش از 200.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.5 را ازآن خودش بکنه

خب بی مقدمه بریم به سراغ نصب افزونه نمایش دهنده بازید مطالب وردپرس

دانلود افزونه WP-PostViews

از لینک بالا میتونید افزونه رو نصب کنید .

نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس | نمایش مطالب پر بازدید در وردپرس

نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس | نمایش مطالب پر بازدید در وردپرس

بعد از نصب افزونه منوی postviews در بخش تنظیمات در پیشخوان وردپرس قرار میگیرد که با کلیک به روی این زیر منو میتوانید تنظیمات افزونه پست ویو را انجام دهید و آمار نمایش تعداد بازدید هر نوشته در وردپرس را شخصی سازی کنید.

نمایش مطالب پر بازدید در وردپرس

نمایش مطالب پر بازدید در وردپرس

در بخش post Views Options این افزونه قسمت های مختلفی وجود داره که با هم به بررسی تمام این قسمت ها میریم.

Count Views From: شاید برای شما هم جالب باشه گاهی در بسیاری از سایت ها وارد میشید مطلب رو میخونید ولی بازدید شما روی بازدید نوشته اضافه نمیشه. خب این درحالتی که شخص توی تنظیمات وارد کرده باشه که فقط بازدید افراد عضو در سایت در تعداد View نمایش داده بشه.

چنین تنظیماتی در این افزونه درست در بخش Count Views From قرار گرفته است.

مبنای شمارش تعداد بازدید هر نوشته را بر اساس اینکه کاربر در سایت ثبت نام شده باشه و یا اینکه به عنوان مهمان وارد سایت شده باشه را جداگانه محاسبه میکند. و اگر این تنظیمات را روی حالت Everyone قرار بدین امکان اینکه در هر حالت برای مهمان و کاربر هر دو باهم باشه فراهم می شود.

Exclude Bot Views:می توانید تعداد بازدید مطالب در وردپرس را برای ربات‌هافعال یا غیر فعال کنید.

گزینه Views Template: میتونید فرمت نمایش تعداد بازدید هر نوشته را در وردپرس تعیین کنید. برای نمونه میتونید تگ تعداد بازدید را در مقابل گزینه‌ای مثل زیر تعریف کنید. بازدید: %VIEW_COUNT% مشابه تصاویر بالا

Most Viewed Template: الگوی دلخواه خودتون را برای نمایش مطالب پر بازدید در وردپرس را در این بخش مشخص کنید. تگ های زیر میتوانند در این بخش قرار گیرند.

%VIEW_COUNT%: نمایش تعداد بازدید هر نوشته
%VIEW_COUNT_ROUNDED%: نمایش تعداد بازدید هر نوشته به صورت گرد شده
%POST_TITLE%: نمایش عنوان نوشته
%POST_DATE%: نمایش تاریخ انتشار نوشته
%POST_TIME%: نمایش ساعت انتشار نوشته
%POST_EXCERPT%: نمایش خلاصه نوشته
%POST_CONTENT%: نمایش محتوای نوشته
%POST_URL%: انتخاب آدرس نوشته
%POST_THUMBNAIL%: نمایش تصویر شاخص نوشته
%POST_CATEGORY_ID%: نمایش دسته‌بندی نوشته

نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس

نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس

 

در بخش Display Options میتوانید از گزینه های زیر استفاده کنید. Home Page: فعال یا غیر فعال کردن تعداد بازدید هر نوشته در صفحه اصلی

 

Single Posts: میتونید تعداد بازدید هر نوشته را در صفحه نوشته نمایش داده یا اینکه مخفی کنید.

Pages: تعداد بازدید هر برگه را در وردپرس فعال یا غیرفعال کنید.

Archive Pages: میتونید تعداد بازدید هر نوشته را در صفحه آرشیو وردپرس نمایش دهید.

Search Pages:  تعداد بازدید هر نوشته را در صفحه نتایج جستجو وردپرس نمایش داده یا مخفی کنید.

Other Pages: میتونید امکان نمایش تعداد بازدید نوشته‌های وردپرس در سایر صفحات سایت را با استفاده از این گزینه فعال یا غیرفعال کنید.

افزونه WP-PostViews

افزونه WP-PostViews

 

اگر وارد مسیر نوشته ها بشید کنار هر نوشته بازدید ها قرار گرفته است.

برای نمایش مطالب محبوب سایت در قالب یک ابزارک هم کافیه به مسیر نمایش> ابزارک‌ها مراجعه کرده و مشابه تصویر زیر ابزارکی که با عنوان views اضافه شده در مکان دلخواه از قالب قرار دهید.

آموزش نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس

آموزش نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس

از گزینه های موجود و با کلیک روی گزینه Views انتخاب میکنید که این ابزارک در کجای وب سایت شما نمایش داده شود که بستگی به قالب شما دارد.

نمایش تعداد بازدید مطالب با افزونه های وردپرس

نمایش تعداد بازدید مطالب با افزونه های وردپرس

بعد از انتخاب مکان باید تنظیمات نمایش پست را انجام دهید که در این بین Title: عنوان ابزارک، Statistics Type:مبنای نمایش مطالب پربازدید در وردپرس را بر اساس مطالب پربازدید بر اساس دسته‌بندی دلخواه و یا کلیه مطالب انتخاب کنید یا اینکه مطالبی که آخرین کاربر اونها را مشاهده کرده را نمایش دهید.

Include Views From: میتونید پست تایپ مد نظر برای نمایش تعداد بازدید را انتخاب کنید. این گزینه میتونه شامل نوشته، برگه، فایل ضمیمه در وردپرس، محصول ووکامرس یا هر نوع پست تایپ سفارشی در وردپرس باشه.

No. Of Records To Show:  تعداد مطالب قابل نمایش را انتخاب کنید.

Maximum Post Title Length:حداکثر تعداد کاراکتر قابل نمایش برای عنوان نوشته را انتخاب کنید.

Category IDs: و در نهایت از این گزینه هم در صورتی که تمایل دارید مطالب دسته‌بندی خاص در وردپرس نمایش داده بشه ID دسته‌بندی را وارد کنید. هر دسته‌بندی را میتونید با کاراکتر کاما لاتین از هم جدا کنید.

در نهایت بعد روی دکمه ذخیره کلیک کنید.بسیاری از وب سایت ها از این افزونه برای نمایش تعداد بازدید مطالب استفاده می کنند.اگر شما از این افزونه برای نمایش تعداد بازدید مطالب استفاده میکنید نظرات خودتون رو با ما در میون بزارید.

نظر خودتان را ارسال کنید