ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی

بریم سراغ معرفی دیجیتال مارکتینگ که چیه و چه کاربردی داره.ممکنه شماهم ندونید دیجیتال مارکتینگ چیه ولی حتی بدون اینکه تعریف درستی از دیجیتال مارکتینگ داشته باشید مدت هاست که دارید ازش استفاده میکنید حالا چجوری رو باشید تا بهتون بگم. دیجیتال مارکتینگ کمک میکنه تا شما سادتر زندگی کنید و زمان بیشتری برای انجام کارهای مفید داشته باشید. شما ممکنه روزانه از ریحون، اسنپ فود و … به صورت آنلاین غذا سفارش بدید، برای گشت و گذارهاتون توی شهر از خدمات اسنپ و تپسی استفاده کنید ، از آنلاین شاپ های مختلف خرید کنید و یا کارهای بانکیتون رو بدون نیاز به مراجعه به بانک و به صورت آنلاین انجام بدید و این یعنی که شما به خوبی با دیجیتال مارکتینگ ارتباط برقرار کردید.

در واقع Digital Marketing جوری وارد زندگی ما شده که فکر نمیکنم هیچ وقت بتونیم کنارش بزاریم شما رو نمیدونم ولی ما بعید میدونم بتونیم از دیجیتال مارکتینگ دور بمونیم، بگزریم توی این بهبوهه آنلاین شدن همه چی اگه کسب و کار داشته باشید و هنوز از Digital Marketing استفاده نکرده باشید یکم باید بجنبید چونکه هم مشتریهاتون سطح توقعشون بیشتر شده و هم رقیباتون توی این فاصله تونستن قدر تر بشن و بازار رو بهتر توی دستشون بگیرند کلی تجربه به دست بیارند.

دیجیتال مارکتینگ دقیقا چیست؟

پس کسب و کارها، با هر اندازه‌ای و با هر فعالیتی حتما باید بدانند که بازاریابی دیجیتال چگونه کار می‌کند و بهترین ابزار حاضر در Digital Marketing چیست تا بتوانند با تکنیک‌های مناسب، به مشتریان و مخاطبین خودشان برسند. دقیقا به همین دلیل ما به فکر افتادیم که این راهنمای جامع دیجیتال مارکتینگ را برای شما آماده کنیم و در آن تمام مراحل جذب، حفظ و توسعه مشتری و را با استفاده از به روزترین تکنیک‌های دنیای بازاریابی دیجیتال به شما آموزش بدهیم.

در کل هر کاری که شما در اینترنت و فضای مجازی برای تبلیغ، فروش، نظرسنجی یا معرفی محصولات یا خدماتتان انجام بدهید، درگیر بازاریابی دیجیتال شده‌اید.

معمولا کسب و کار ها زمانی که وارد دنیای بازاریابی دیجیتال می‌شوند، مخاطبین خودشان را مشخص می‌کنند و بیشتر تمرکزشان را روی این افراد می‌گذارند: یعنی تشخیص می‌دهند که بیشتر از همه با چه نوع افرادی یا با چه قشری سر و کار دارند. اگر می‌خوهید که به صورت هدفمند و هوشمند وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ بشوید حتما این کار را انجام بدهید.

comic

دیجیتال مارکتینگ شامل چه خدماتی میشود؟

طراحی سایت

ما برای شما وب سایتی طراحی میکنیم که برای گوگل بهینه باشد سرعت لود بالا داشته باشد و درآمدزا باشد

طراحی سایت

تبلیغات شبکه اجتماعی

ما برای شمه وب سایتی طراحی میکنیم که برای گوگل بهینه باشد سرعت لود بالا داشته باشد و درآمدزا باشد

طراحی سایت

سئو و بهینه سازی

ما رتبه سایت شما را در گوگل بالا میبریم.

سئو و بهینه سازی

رپورتاژ

با انتشار اگهی در سایت های خبری کسب و کار خود را رونق بدید.

رپورتاژ

تبلیغات کلیکی

با این روش تبلیغات خود را در سایت ها و اپلیکشین ها قرار دهید

تبلیغات کلیکی

تبلیغات گوگل

تبلیغ در سرچ گوگل با کلمات کلیدی مناسب هم راه خوبی برای توسعه ی کسب و کار های کوچک است.

تبلیغات گوگل