خرید دوربین عکاسی خرید دوربین آموزشگاه تعمیرات موبایل | دوره تعمیرات موبایل | آموزش تعمیرات موبایل

تدریس خصوصی وردپرس و حل مشکلات وردپرسی شما | آموزش وردپرس

از خدمات ویژه ما آموزش طراحی سایت بصورت خصوصی است که طرفداران زیادی دارد. آموزش خصوصی به نوعی بهترین نوع آموزش محسوب می شود زیرا دانشجو و استاد بصورت حضوری و بدون مزاحمت به تبادل اطلاعات با هم می پردازند و دانشجو می تواند در هر زمان بدون ترس و خجالت یا مزاحمت دیگران سوالات و نظرات خود را مطرح کند.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای سایت‌ساز است که با استفاده از آن می توانید اقدام به راه‌اندازی انواع گوناگونی از وبسایت و وبلاگ  کنید . وردپرس به صورت رایگان و متن باز ارائه شده و اگر شما آشنایی با برنامه نویسی داشته باشید می توانید هر نوع شخصی سازی بر روی وردپرس انجام دهید و سایت دلخواه خود را با استفاده از آن طراحی و پیاده سازی کنید .

وردپرس توسط زبان بسیار محبوب PHP نوشته شده و از قدرت MySQL برای ذخیره داده ها استفاده می کند.

دو هدف اصلی سازندگان وردپرس راحتی کاربر در کار با این سیستم و رعایت استاندارد های جهانی هست.در حال حاضر 22درصد از سایتهای جهان با این سیستم قدرتمند ساخته شده اند و شما با یادگیری وردپرس می توانید بدون محدودیت زمانی بصورت خصوصی و تک نفره آموزش ببینید و در انتهای آموزش به راحتی برای خودتان درآمدزایی کنید و یا کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

فقط کافیه با شماره های تماس ما ارتباط برقرار کنین…

 

سرفصل هایی که در این بخش تدریس می شوند:

  1. کار کردن با وردپرس
  2. طراحی قالب وردپرس
  3. طراحی افزونه
  4. نصب افزونه های ضروری
  5. افزونه های صفحه ساز
  6. سئو وردپرس
  7. رفع اشکالات وردپرسی

تعداد جلسات و ساعات هر جلسه:

ساعات و طول جلسات به جهت رفاه حال به دلخواه خود دانشجو و هر جلسه حداکثر 3 ساعت خواهد بود. و در کل 10 تا 20 ساعت که بستگی به مشکل وردپرسی شما دارد می باشد.

قیمت

قیمت به طور ساعتی محاسبه میشود که برای این بخش هر ساعت 50 هزار تومان خواهد بود.

محل برگزاری کلیه کلاس ها در محل دفتر شرکت می باشد.