ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری
طراحی قالب وردپرس

تدریس خصوصی طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب فروشگاهی، قالب اختصاصی ، قالب بلگ و هرآنچه شما نیاز دارید

طراحی قالب وردپرس

وردپرس یکی از بهترین و فراگیرترین سیستم های مدیریت محتواست.علت محبوبیت این سیستم مدیریت محتوا هم رایگان بود اون هست و هم سهولت استفاده ازش، البته هرکس برای استفاده از وردپرس دلیل خاصی داره ولی خب این مسائل از دلایل مهمی هستند که از وردپرس بیشتر از cmsهای دیگه استفاده میشه.
اگه قبلا از وردپرس استفاده کرده باشید به خوبی میدونید که قالب وردپرس چیست. قالب وردپرس در واقع همون ظاهر و شکل و شمایل سایت وردپرسی هست. دقیقا همون چیزی که مخاطبان سایت شما بعد از ورود به سایت اون رو مشاهده میکنن. شما با استفاده از قالب وردپرس میتونید تعیین کنید که چه عنصری در سایتتون قرار بگیره و چه عنصری به چه شکل و کجای سایت شما باشه اگه به تازگی با وردپرس اشنا شدید خیلی مهمه که بدونید قالب وردپرس چیه و با امکانات مختلف قالبها آشنا بشید.

همون طور که میدونید قالب های آماده بسیار زیادی در سراسر وب و سایت مسترآموز  وجود دارند که میتونید رایگان اونها رو دانلود کنید و برای سایتتون استفاده کنید. اما با اینکه قالب های آماده وردپرسی زیادی برای استفاده وجود دارند خیلی از افراد ترجیح میدهند از قالب های سفارشی شده استفاده کنند. این قالب های اختصاصی وردپرس یا باید توسط یک تیم برنامه نویس و یا یک طراح سایت صورت گیرد و یا اینکه خود شما با داشتن مهارت های ساده ای همچون HTML،CSS و جاوا اسکریپت به طراحی قالب سایتتون بپردازید.

از اونجایی که وقتی خودتون به طراحی قالب می پردازید میتونید امکانات و قابلیت های جدیدی به سایت اضافه کنید

تدریس خصوصی طراحی قالب وردپرس در مسترآموز معمولا برای دو دسته از افراد صورت میگیره یه سری افرادی که قصد دارند طراحی قالب سایت وردپرس رو یاد بگیرین و اون رو به عنوان یه شغل انتخاب کنند و برای مشتری های مختلف قالب سایت طراحی کنند و دسته دیگه افرادی هستند که میخواهند قالب وب سایت وردپرسی خودشون رو طراحی کنند و ترجیح میدن با شرکت در کلاس تدریس خصوصی طراحی قالب وردپرس دانش طراحی قالب رو یادبگیرن و بدون اینکه هر سری نیاز به طراح سایت داشته باشند هر تغییری که خواستن روی سایتشون اعمال کنن.

اساتید برنامه نویسی

استاد محمد جواد ذوالقدر

نام استاداستاد محمد جواد ذوالقدر

تخصصزبان برنامه نویسی

رزرو کلاس خصوصی برنامه نویسی

[bookly-form category_id=”5″ hide=”categories,staff_members,date,week_days,time_range”]