خرید دوربین عکاسی خرید دوربین

پشتیبانی حرفه ای وردپرس
همون طور که میدونید هر سایتی پس از راه اندازی به پشتیبانی نیازمنده این پشتیبانی از سایت میتونه محتوا گذاری درست و اصولی وب سایت، اضافه کردن قابلیت به وب سایت و حل مشکلات امنیتی سایت باشه. همون طور که میدونید پیش تر راجب پشتیبانی سایت توسط مسترآموز با شما صحبت کردیم. پشتیبانی در سایت مسترآموز به دو صورت پشتیبانی عمومی و پشتیبانی حرفه ای سایت هست.
در پشتیبانی سایت به صورت عمومی صرف نظر از سیستم مدیریت محتوای شما محتوا گذاری، حل مشکلات ساده سایت و… قرار داره که میتونید از صفحه خدمات پشتیبانی تمام مواردی که شامل این پیکج میشود را مشاهده کنید .

دومین نوع پشتیبانی در سایت مسترآموز پشتیبانی سایت وردپرس | پشتیبانی حرفه ای وردپرس که تخصصی تر مربوط به CRM فراگیر وردپرس وخدمات حرفه ای مربوط به سایت های وردپرسی است.از اون جایی که بیشتر کسب وکارهای کوچک برای شروع کار توان مالی چندانی ندارند برای سیستم مدیریت محتوا از وردپرس استفاده میکنند از این رو این سیستم مدیریت محتوا محبوبیت خاصی بین استارتاپ های نو پا دارد از طرفی این استارتاپ ها معمولا دانش کافی در ارتباط با وردپرس و سیستم کارکردن با آن را ندارند برای کارکردن با وردپرس میتونن از آموزش رایگان وردپرس مستر آموز استفاده کنند و یا از طریق کلاس های خصوصی مسترآموز کارکردن با وردپرس رو یادبگیرن.

اما در ارتباط با مسائل مهم تر مثل قابلیت های جدیدی که میخواهند به سایتشون اضافه بشه مثل سیستم رزرواسیون هتل، رزروز وقت پزشک و … نیاز به یک متخصص دارید خوشبختانه تیممسترآموز با داشتن سابقه چندین و چند ساله در این حوزه قادر است مشکلات شما را مثل اب خوردن حل کند.