ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

پشتیبانی حرفه ای وردپرس

همون طور که میدونید هر سایتی پس از راه اندازی به پشتیبانی نیازمنده این پشتیبانی از سایت میتونه محتوا گذاری درست و اصولی وب سایت، اضافه کردن قابلیت به وب سایت و حل مشکلات امنیتی سایت باشه. همون طور که میدونید پیش تر راجب پشتیبانی سایت توسط مسترآموز با شما صحبت کردیم. پشتیبانی در سایت مسترآموز به دو صورت پشتیبانی
حرفه ای و عمومی سایت هست.

پشتیبانی عمومی وردپرس

در پشتیبانی سایت به صورت عمومی صرف نظر از سیستم مدیریت محتوای شما محتوا گذاری، حل مشکلات ساده سایت و… قرار داره که میتونید از صفحه خدمات پشتیبانی تمام مواردی که شامل این پیکج میشود را مشاهده کنید .

پشتیبانی عمومی از سایت وردپرسی

پشتیبانی حرفه ای وردپرس

دومین نوع پشتیبانی در سایت مسترآموز پشتیبانی سایت وردپرس | پشتیبانی حرفه ای وردپرس که تخصصی تر مربوط به CRM فراگیر وردپرس وخدمات حرفه ای مربوط به سایت های وردپرسی است.از اون جایی که بیشتر کسب وکارهای کوچک برای شروع کار توان مالی چندانی ندارند برای سیستم مدیریت محتوا از وردپرس استفاده میکنند از این رو این سیستم مدیریت محتوا محبوبیت خاصی بین استارتاپ های نو پا دارد از طرفی این استارتاپ ها معمولا دانش کافی در ارتباط با وردپرس و سیستم کارکردن با آن را ندارند برای کارکردن با وردپرس میتونن از آموزش رایگان وردپرس مستر آموز استفاده کنند و یا از طریق کلاس های خصوصی مسترآموز کارکردن با وردپرس رو یادبگیرن.

ما در ارتباط با مسائل مهم تر مثل قابلیت های جدیدی که میخواهند به سایتشون اضافه بشه مثل سیستم رزرواسیون هتل، رزروز وقت پزشک و … نیاز به یک متخصص دارید خوشبختانه تیممسترآموز با داشتن سابقه چندین و چند ساله در این حوزه قادر است مشکلات شما را مثل اب خوردن حل کند.

 افزایش امنیت در پشتیبانی از سایت وردپرسی

افزایش امنیت

برای پیشگیری از دچار مشکلات امنیتی توصیه میشود برای بالا بردن امنیت سایتتان اقدام کنید.

رفع هک در پشتیبانی از سایت وردپرسی سایت

رفع هک

اگر سایت مورد حمله هکری قرار گرفت به این بخش مراجعه کنید

رفع خطا در پشتیبانی از سایت وردپرسی سایت

رفع خطا

یکی از خدمات ما در پشتیبانی رفع خطای موجود در سایت شماست. مثلا خطای 500

 حل مشکلات در پشتیبانی از سایت وردپرسی سایت

حل مشکلات

تعمیر افزونه یا هر مشکل دیگری جزو خدمات مستر اموز است.

شماره تماس:092177500359