ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری
سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

جایگاه برتر گوگل حق شماست…

خدمات سئو مسترآموز

ما به تمام انچه شما برای سئو سایت خود نیاز دارید فکر کرده ایم

سئو و بهینه سازی تکنیکالTechnical seo

سئو تکنیکال

سئو داخلیOnpage seo

سئو داخلی

سئو خارجی Offpage seo

سئو خارجی

سئو چیست ؟

SEO مخفف Search Engine Optimization است به معنای بهینه سازی موتور های جست وجو.سئو مجموعه ای از روش ها و تکنیک ها برای رسیدن به رتبه بندی بالا در جست و جو طبیعی گوگل است.سئو به معنای فریب و دستکاری موتور های جست وجوی با روش غیر اخلاقی نیست.بلکه پیروی از الگوریتم های موتور های جست و جو است.سئو نیازمند داشتن علم و صبر بالاست .موتور های جست و جو با تغییر مداوم الگوریتم های رتبه بندی خود غیر پیشبینی اند پس وظیفه ی مهندسین سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است.

مجموعه اقداماتی است باعث میشود صفحه شما از نظر سرعت، امنیت، داشتن محتوای قابل فهم و در دسترس پذیری برای موتورهای جست و جو ، بهتر شود.

روش بهینه سازی برون صفحه شامل عملیاتی است که خارج از وب سایت شما انجام میشود تا به رتبه بندی بهتر شما کمک کند.در ابتدا به پیوند هایی که سایر سایت ها به شما اشاره میکنند توجه میشود.

به اقداماتی که با رعایت قوانین و اصول موتور های جست و جو با هدف جلب رضایت مشتری انجام میشود سئو کلاه سفید گفته میشود.

یکسری اقدامات برای افزایش رتبه سایت با استفاده از نقاط ضعف موتورهای جست و جو انجام میشود، سئو کلاه کلاه سیاه گفته میشود که هدف از این کار صرفا افزایش رتبه است نه جلب رضایت مشتری.که در صورتی که موتورهای جست و جو متوجه این اقدام بشوند نمره منفی برای سایت در نظر میگیرند.

تکنیک ها و راهکار های مختلفی برای بهبود رتبه گوگل وجود دارد.برای مثال تکنیک بک لینک و لینک های داخلی که برای برقراری ارتباط بین صفحات مختلف سایت و دریافت لینک به سوی سایت شماست.تعیین راهکار تبلیغاتی مناسب برای دریافت لینک به سایت شما میتواند منجر به بهینه سازی سایت شما شود.توجه به طول محتوای سایت ،استفاده از تکنیک های بازاریابی محتوا و … هم جزو تکنیک های بهینه سازی میباشد.

تدریس خصوصی C#

کارهایی که ما برای شما میکنیم

Improved-codes

بهبود کد ها

اگر هرگونه ایرادی در کد های شما موجود بود)(در وبسایت های wordpress یا PHP) ، ایرادی در csm یا نکات مربوط به seo را رععایت نکرده باشید ، اسکیمو را رعایت نکرده باشید ما ان مشکلات رت برطرف میکنیم.

link-strategy

استراتژی بهبود لینک ها

ما سایت شما را تحلیل میکنیم و اگر در لینک ها مشکلی وجود داشت ان را درست میکنیم.

seo-strategy

استراتژی تولید محتوا

با توجه به نوع فعالیت شما ،کلمات پربازدید را انتخاب میکنیم و باید با توجه به آن تولید محتوا میکنیم.

با سئو اصولی سایت خود، کاری کنید جستجوی کاربران به شما ختم شود.

طبق آمار، بزرگترین کانال ورودی مخاطبان به وب سایت شما، جستجو است. پس سئو و بهینه سازی وب سایت می‌تواند در افزایش ترافیک مرتبط شما تاثیر چشمگیری داشته باشد. اما سئو سایت باید با آگاهی درست و به صورت اصولی انجام شود و اگر به دست افراد غیر حرفه‌ای سپرده شود، ممکن است نتیجه آن عکس باشد.