ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

آموزش رفع خطای لود نشدن rtl.css وردپرس

آموزش رفع خطای لود نشدن rtl.css وردپرس

با استفاده از فایل فانکشن(functions.php) اقدام کرده و با یک کار ساده کاری کنید که اگر نسخه پیشخوان وردپرس شما انگلیسی هم بود همچنان فایل rtl.css لود شده و محیط کاربری سایت به صورت راست چین شده برای اعضا نمایش داده شود.

برای این منظور ابتدا وارد هاست خود شده و سپس با کلیک روی گزینه File Manager به محیط مدیریت فایل در هاست خودتون مراجعه کنید تا به مسیری که فایل functions.php در اونجا قرار داره برسید.به مسیر /public_html/wp-content/themes/ مراجعه کنید،  در این پوشه چند پوشه دیگه قرار داره که هر کدوم از این پوشه‌ها مربوط به قالبی هست که روی سایت خودتون نصب و فعال کرده‌اید، حالا در این مرحله باید وارد پوشه ای که بر روی سایت فعال هست و در حال حاضر کاربران قادر به مشاهده سایت بر اساس این قالب هستند مراجعه کنید و داخل اون به دنبال فایلی با نام functions.php بگردید. بعد از اینکه فایل مورد نظر را پیدا کردید:

  • اگر از هاست سی پنل استفاده می‌کنید روی فایل راست کلیک کرده و گزینه Edit را برای ویرایش فایل انتخاب کنید.
  • اگر از هاست دایرکت ادمین استفاده می‌کنید روی گزینه Edit که در مقابل نام فایل قرار دارد کلیک کنید تا به صفحه ویرایش فایل هدایت شوید.

حالا که صفحه ویرایش فایل functions.php براتون باز شد کدهای زیر را به انتهای صفحه اضافه کنید، دقت کنید که این کدها می‌بایست قبل از <? قرار گرفته باشند.

با استفاده از فایل فانکشن وردپرس دستوری را اضافه کردیم که اگر فایل RTL.css برای قالب فعلی که روی سایت فعال است و از نسخه لاتین وردپرس در پیشخوان وردپرس استفاده میشود در هر صورت فایل rtl.css برای کاربران لود شده و سایت با نسخه راست چین و فارسی شده برای کاربران در دسترس قرار گرفته باشد. در نهایت با ذخیره این کد در فایل فانکشن این دستور ثبت شده و از این پس چه شما از نسخه وردپرس فارسی و چه انگلیسی استفاده کنید فاگر فایل rtl.css در قالب شما وجود داشته باشه لود شده و سایت به صورت راست چین شده نمایش داده خواهد شد.

نظر خودتان را ارسال کنید