ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

رفع مشکل محدودیت منوها در وردپرس

رفع مشکل محدودیت منوها در وردپرس

 

 

دو راهکار وجود دارد…

  • دستکاری در فایل PHP.ini
  • افزودن کد در فایل htaccess.

رفع مشکل محدودیت منوها در وردپرس با ویرایش فایل php.ini

برای رفع این مشکل ابتدا به هاست خود مراجعه کنید و در File Manager هاست به مسیر public_html مراجعه کنید و سپس در مسیری که وردپرس را نصب کردید وارد پوشه wp-admin شده و به دنبال فایلی با نام php.ini بگردید. اگر از هاست سی‌پنل استفاده می‌کنید کافیه تا بعد از وارد شدن به هاست در قسمت Files روی گزینه File Manager کلیک کنید تا وارد بخش مدیریت فایل‌های هاست شده و سپ در دایرکتوری public_html/wp-admin به دنبال فایل php.ini بگردید.

  1. اگر خوش شانس بودید و فایل php.ini را پیدا کردید می‌تونید اونو ویرایش کنید و کدهایی که در ادامه مشاهده می‌کنید را در مکان مناسبی درون این فایل قرار بدین تا مشکل محدودیت در منو وردپرس برای شما برطرف شود.
  2. اما اگر خوش شانس نبودید و فایلی با نام php.ini در پوشه wp-admin وجود نداشت ابتدا یک فایل با نام php.ini در این پوشه بسازید و سپس کدهای زیر را درون این فایل قرار دهید.

با قرار دادن این کد تعداد منوهای شما تا 5000 مورد افزایش پیدا خواهد کرد و به راحتی می‌تونید تا منوهای خودتون در هر فهرست را به تعداد دلخواهی که میخواهید اضافه کنید.

رفع مشکل محدودیت منوها در وردپرس با ویرایش فایل htaccess.

برای این منظور ابتدا به هاست خود مراجعه کنید و در File Manager هاست به مسیر public_html مراجعه کنید و سپس در مسیری که وردپرس را نصب کردید به دنبال فایلی با نام htaccess. بگردید.

این فایل جزو فایل‌های مخفی هاست هستش و بنابراین ممکنه تا در اولین ورود به هاست نتونید این فایل را مشاهده کنید، پس لازمه تا امکان مشاهده فایل‌های مخفی در هاست سی پنل را فعال کنید. برای این منظور هم روی دکمه Settings که در گوشه سمت راست در بالای صفحه قرار داره کلیک کنید و سپس در پنجره‌ای که برای شما باز میشه گزینه Show Hidden Files را فعال کرده و روی دکمه Save کلیک کنید، حالا یک بار دیگه که به مسیر public_html که وردپرس در اونجا نصب شده وارد بشید فایل htaccess. برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

حالا روی فایل htaccess. راست کلیک کنید و گزینه Edit را برای ویرایش فایل کلیک کنید و بعد از باز شدن صفحه ویرایش فایل کدهای زیر را در مکان مناسبی از این فایل قرار داده و فایل را ذخیره کنید. پیشنهاد می کنم کدها را در انتهای صفحه قرار بدین تا با کدهای دیگه در تداخل قرار نگیرند.

حالا که فایل را ذخیره کردید به پیشخوان وردپرس برگردید و از نو شروع به اضافه کردن منوهای خودتون در فهرست وردپرس بکنید، خواهید دید که مشکل برطرف شده است.

موفق و پایدار باشید…

نظر خودتان را ارسال کنید