ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

حل مشکلات فنی وب سایت

حل مشکلات فنی وب سایت
همون طور که بدن ما از سیستم و مکانیسم های مشخصی برای جریان خون، عصب ها و حرکت دست ها و پاها و… استفاده میکنه و درست کارکردن این سیستم ها باعث میشه که ما سالم و سرحال باشیم در مورد وب سایت هم روال به همین شکل هست و هر وب سایتی قسمت ها و سیستم های مختلفی داره که درست کارکردن این قسمت ها موجب میشه که سایت شما به خوبی کارکنه و ایراد و مشکلی نداشته باشه. وقتی یکی از اندام داخلی شما و سیستم های داخلی بدنتون به درستی کار نکنه شما بیمار میشید و به پزشک مراجعه میکنید در مورد وب سایت هم روال به همین صورت هست اگر وب سایت شما درچار ایراد یا مشکلی بشه به یک متخصص برای حل مشکلات فنی وب سایت تون نیاز هست فرقی نمیکنه که اسم این متخصص رو دکتر سایت ، دکتر وردپرس و یا تعمیرکار سایت بزارید در هر صورت در هنگام مشکل در وب سایت به یک متخصص هست که به سرعت تشخیص بده که کجای سایت شما ایراد داشته و برای رفع مشکل چه کارهایی میشه کرد.

 

خوشبختانه تیم مستر آموز با داشتن نیروهای متخصص با سابقه فعالیت چندین و چند ساله میتونه مشکلات سایت شما را در کوتاه ترین زمان و بدون دردسر حل بکنه . همه ما میدونیم که خرابی سایت به خصوص سایت ها پربازدید و پرطرفدار چقدر میتونه باعث خسارت مالی و ضرر و زیان مجموعه بشه به همین خاطر یه تعمیکار سایت امین همیشه باید توی آستینمون داشته باشیم که در صورت نیاز بتونه سریع مشکل رو حل کنه.

از طرفی طبعا هیچ کس دوست نداره پسورد و نام کاربری وب سایتش رو در اختیار بقیه قرار بده حتی برای رفع ایرات و حل مشکلات فنی وب سایت به همین خاطر ما در مواردی که تمایلی به دادن پسورد سایت ندارید به دفتر شما مراجعه میکنیم و از طریق سیستم شما به رفع ایرادات وب سایت شما میپردازیم.

 

خلاصه که اگه

اگه علارقم اینکه کلی هزینه و زمان صرف حل مشکل سایتتون کردید ولی نتیجه نداشته.

اگه هکر ها به سایت شما حمله کردند و نمیدونید چه کاری باید انجام بدید

اگه خیلی اتفاقی یکی از پرسنلتون و یا خودتون یکی از مهمترین فایل های سایت رو پاک کردید و وب سایتتون دچار ایراد شده

اگه توی سایت وردپرسیتون افزونه نصب کردید و افزونه شما باعث شده بخشی هایی از سایت از کار بیفته

اگه میخواهید وردپرستون رو آپدیت کنید ولی بلد نیستید

اگه بوت استرپ رو آپدیت کردید و ظاهر سایتتون به کل خراب شده و بهم ریخته

اگه پایگاه دادتون دچار مشکل شده

اگه سایت شما سرعت قبلی رو نداره و برای لود شدن کامل سایت زمان زیادی لازمه

اگه توی نتایج گوگل افت کردید

اگه وب سایت تون ویروسی شده

و….

تیم ما میتونه کمکتون کنه تمام این مشکلات رو حل کنه تنها کافیه با شماره تماس های ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

دیدگاه های این مطلب

نظر خودتان را ارسال کنید