ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری
تدریس خصوصی C#

تدریس خصوصی C#

با گذشت زمان و به مرور، زبانهای برنامه نویسی مختلفی ایجاد شده و افراد زیادی از طریق یادگیری زبان های برنامه نویسی شاغل شده اند و از این راه کسب درآمد می کنند. معمولا میزان درآمد هر فرد بسته به تخصص وی و سودآوری وی برای شرکت ،در نظر گرفته می شود. در  مورد برنامه نویس نیز روال به همین صورت است هرچه تخصص بیشتری در نوشتن برنامه ها داشته باشید درآمد بالاتری نیز کسب میکنید.

گاهی در آمد یک برنامه نویس از درآمد یک پزشک نیز بیشتر است . برنامه نویسی به طور کلی جزو چند شغل پردرآمد دنیا است که بازار کار بسیار داغ و خوبی در همه جای دنیا برای برنامه نویسی فراهم است و اگر در ایران فرصت خوبی برای کارکردن پیدا نکردید که غیرممکن است داشتن دانش برنامهنویسی شما را قادر میساز در هر کشور دیگیریپول کسب کنید و درآمد داشته باشد ولی خب میزان درآمد شما به دانش شما بستگی دارد هرچه برنامه نویس قدرتری باشید درآمد های بالاتری نیز خواهید داشت .

برنامه نویس به واسطه برنامه ای که تولید میکند  میتواند سود چند میلیاردی دلاری برای شرکت تولید کند از این رو کار وی بسیار با ارزش بوده و هرکارفرمایی با کمال میل حاضر است حقوق بالایی را به چنین برنامه نویسی پرداخت کند.

همان طور که میدانید زبان های برنامه نویسی مختلفی در دنیا وجوددارد و اگر قصد ورود به دنیای برنامه نویسی را داشته باشید انتخاب یک زبان برنامه نویسی و تمرکز روی یک زبان برنامه نویسی کار سختی است. ما در اینجا به شما کمک میکنیم تا با آشنا شدن با عنوان زبان های برنامه نویسی بتوانید مسیر درستی را انتخاب کنید و زمان و پول و انرژی خود را برای یادگرفتن زبان برنامه نویسی درست به کار ببرید.

 

 

به طور کلی ما 4 دسته زبان برنامه نویسی داریم که عبارت اند از: شئ گرا، رویه‌ای، کاربردی و منطقی

خوشبختانه بیش از 60 درصد برنامه نویسان کل دنیا از زبان های برنامه نویسی شی گرا استفاده میکنند.زبان برنامه نویسی که امروز قصد معرفی آن را داریم یعنی سی شارپ نیز زبان برنامه نویسی شیگرایی است و به واسطه شی گرا بودن این زبان برنامه نویسی بسیار محبوب هم شده است. شی گرایی یا  OOP یا Object Oriented Programming در واقع دید بهتر و نزدیک تری به برنامه نویس با دنیای واقعی ارائه میدهد.

تدریس خصوصی C#

زبان برنامه نویسی #C سی شارپ

 

 

در عین حال زبان C# ، زبان برگزیده مایکروسافت برای ایجاد سیستم عامل ویندوز و ویندوزفون برای سیستم عامل موبایل‌هایی همچون HTC ، مایکروسافت و نوکیا می باشد. این زبان نیز مانند زبان جاوا برای پروژه‌های اقتصادی و بزرگ، انتخاب بسیار خوبی است.

تدریس خصوصی C# | سی شارپ

مسترآموز با داشتن استادان گرانقدر علاوه بر زبان های برنامه نویسی php، java و..  به تدریس خصوصی C# | سی شارپ نیز میپردازد.

سرفصل هایی که در تدریس خصوصی C# | سی شارپ می آموزید.

سی شارپ یکی از مطرح ترین زبان های برنامه نویسی است. این زبان بسیار ساده و قدرتمند بوده و برای کسانی که با هیچ زبان برنامه نویسی آشنایی ندارند یادگیری سی شارپ کمی دشوار به نظر میرسد ولی با این وجود اگر مرحله به مرحله و گام به گام و همراه با تمرین این زبان را بیاموزید خواهید دید که سی شارپ زبان برنامه نویسی بسیار ساده ای است. این زبان بسیار قدرتمند بوده و به کمک آن می‌توان برای پلتفرم‌های مختلف، از موبایل گرفته تا سرور‌ها، کد نوشت.همان طور که گفتیم سی شارپ قابیلت شی گرایی داشته و چند مدلی است که شامل دستوری ، تابعی، عمومی، شیء گرا و جزء گرا است .

زبان برنامه نویسی سی شارپ به واسطه مایکروسافت به وجود آمده و تا امروز نسخه های مختلفی از این زبان به روز شده و با توجه به پیشینه شرکت ارائه دهنده این زبان حالا حالاها شاهد منسوخ شدن این زبان برنامه نویسی نخواهیم بود.

یکی از مزیت های سی شارپ این موضوع است که هزاران نفر در سراسر دنیا با این زبان برنامه نویسی کار کرده اند و اگر در حین نوشتن برنامه با مشکلی بربخورید از طریق سایت stack overflow و انجمن های برنامه نویسی میتوانید به راحتی راه حل مشکلاتان را بیابید چون احتمالا حداقل یک نفر پیش از شما با آن مشکل روبرو شده است.

سی شارپ از دل فریم ورک .NET مایکروسافت خلق و پرورش یافت و با دریافت استاندارهای ISO و Ecma یک زبان استاندار برای برنامه نویسی شد.سی شارپ در واقع زبان برنامه نویسی توسعه یافتی ای از زبان برنامه نویسی C++‌ است.

C# که یک زبان برنامه‌نویسی همه منظوره، مدرن و شئ‌گرا است که در قلب بسیاری از اپلیکیشن‌هایی که توسط دات‌نت طراحی شده‌اند قرار دارد.این زبان برنامه نویسی به زبان java بسیار نزدیک است و اگر یکی از زبان های خانواده C مثل سی پلاس پلاس یا سی و یا java را بلد باشید یادگیری زبانبرنامه نویسی  C# برای شما بسیار ساده است. واز طرفی اگر قصد یاگرفتن جاوا را داشته باشید با استفاده از یادگرفتن سی شارپ کار برایتان بسیار ساده میشود.C sharp قدرت بالایی در نوشتن انواع برنامه و اپلیکیشن را دارد و با استفاده از این زبان برنامه نویسی قادر هستید انواع برنامه های دسکتاپی، موبایل، وب و . . . را بنویسید.

با یادگرفتن سی شارپ نه تنها میتوانید ساده تر java بیاموزید بلکه یادگرفتن ASP.Net هم برای شما ساده می شود و بازارکار شما گرم تر از قبل میشود.

1- استفاده وسیع از برنامه که موجب میشود اگر در حین کار با برنامه به مشکلی برخوردید بتوانید به راحتی راه حل خود را در اینترنت بیابید و یا به راحتی با برنامه نویسان این حوزه ارتباط برقرار کنید.

2- بازارکار خوب به خصوص اگر با ASP.net هم آشنایی داشته باشید.(اگر قصد مهاجرت دارید یادگرفتن زبان برنامه نویسی سی شارپ و یا java کمک بزرگی به شما در پیدا کردن شغل در کشورهای مختلف می کند.)

3- چند سکویی یاCross Platform به این معنی که شما نیازی به نوشتن کدهای اضافی ندارید و نرم افزارهایی که با سی شارپ نوشته میشوند در چندین مدل یا سکو از رایانه‌ها قابلیت اجرایی دارند یعنیبرای سیستم عامل های مختلف یکبار کدنویسی می کنید.

4- قابلیت استفاده از visual studio برای کدنوشتن ساده تر و تست کردن کدهای نوشته شده

5-شی گرایی یا object oriented  بودن سی شارپ که مجب اهش چشمگیر کدنویسی شده و قالیت های خارق العاده ای در اختیار شما قرار میگیرد.

6- جزگرایی یا componentoriented

7-برای کامپایل کردن برنامه نیازی بهتجهیزات ویزه ندارید و با استفاده از انواع کامپیوتر میتوانید به کدنویسی بپردازید.

8- یادگیری ساده

9- بخشی از دات نت فریم ورک است. وبه راحتی میتوان با آن برنامه های کاربردی تولید کرد

10-زبان ساخت یافته مدرن و همه منظوره است (برنامه ها را می توان به اجزا و زیر برنامه های کوچکتر تقسیم کرد)

تدریس خصوصی C#