ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

آموزش محدودیت نویسنده در تعداد مطالب ارسالی وردپرس

آموزش محدودیت نویسنده در تعداد مطالب ارسالی وردپرس یکی از مسائلی هست که باید بهش اهمیت بدیم. محدود کردن نویسندگان در وردپرس برای مطالبی که نویسندگان قادر به ارسال و انتشار اون در سایت هستند ممکنه برای شما که سایتتون کاربر محور هست و نویسندگانی که با ارسال نوشته و محتوا اقدام به تولید محتوا می کنند یکی از نیاز هاتون باشه تا مدیریت درستی بر روی تعداد مطالبی که هر روز انتشار می شه داشته باشید.

از مشکلاتی که برای سایت های تولید محتوا می تونم براتون ذکر کنم، به دلیل اینکه در موضوعات مختلفی اقدام به انتشار محتوا می کنند برخی نویسنده ها ممکن است در یک روز تعدادی زیادی نوشته رو ارسال کنند و برخی حتی ممکنه چند روز یکبار هم نوشته ای نتونند ارسال کنند برای همین سایت شما که باید روی موضوعات مختلفی فعالیت داشته باشه بی نظم میشه و با بی نظمی مواجه میشه.

 

 

در این مقاله مسترآموز قصد داره، مباحث آموزش محدودیت نویسنده در تعداد مطالب ارسالی وردپرس رو بررسی کنه و همچنین معرفی کردن افزونه محدود کردن نویسندگان، که با این افزونه میتونید تعداد مطالبی که هر نویسنده در هر بازه زمانی مشخص رو میتونه در سایت ارسال کنه رو مشخص کنید تا وقتی نوشته ها از تعداد معینی بیشتر شد به عنوان پیش نویس در وردپرس ذخیره بشه.

از اونجا که  به نحوه اعمال محدودیت دسترسی نویسنده به دسترسی وردپرس پرداختیم پس با استفاده از این آموزش میتونید نویسندگان خودتونو مدیریت کنید که هر نویسنده رو برای تولید محتوا در بسته بندی خاص انتخاب کرده و ساختار منظم و مرتبی در انتشار داشته باشید.

آموزش محدود کردن نویسنده در وردپرس

در اینجا قصد داریم افزونه Limit Posts رو معرفی کنیم که برای ایجاد محدودیت در وردپرس به ثبت رسیده است و تا کنون موفق به بیش از 1000 نصب فعال و تونسته امتیاز 3 رو کسب کنه، که با استفاده از این افزونه قادر به ایجاد محدودیت در تعداد مطالبی که هر نویسنده ارسال می کند یا نقش کاربری وردپرس هستید. برای استفاده از این افزونه محشر و عالی که وردپرس در اختیار شما قرار میده می توانید به خود صفحه افزونه در مخزن وردپرس رفته و با آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب افزونه در سایت خودتون بکنید.

 

 

بعذ از اینکه این افزونه رو نصب و فعال سازی کردید منویی با نام Limit Posts در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه میشه که با استفاده از این منو می تونید به صفحه تنظیمات افزونه برای مدیریت نویسنده ها در تعداد مطالب ارسالی در وردپرس دسترسی داشته باشید.

 

 

خب حالا وقتی وارد صفحه افزونه داخل تنطیمات وردپرس شدید روی کلمه Add New Limit کلیک کرده تا پنجره که در تصویر زیر می بینید براتون باز شه و حالا جزئیات دسترسی نویسنده به تعداد مطالبی که در وردپرس باید ارسال کنه رو بر اساس نقش کاربری و یا کاربر دلخواه خودتون انتخاب کنید.

 

 

اینجا قصد داریم شما رو با مفاهیمی که در عکس بالا مشاهده می کنید آشنا کنیم :

Any user whose role is: در صورتی که این گزینه را انتخاب کردید می تونید محدودیت برای ارسال نوشته، محصول و… را بر اساس نقش کاربری در وردپرس اعمال کنید تا برای تمامی کاربرانی که این نقش کاربری را دارند اعمال شه.

User: اما اگر قصد دارید تا محدودیت تعداد ارسال نوشته را برای هر کاربر به دلخواه خودتون تعیین کنید این گزینه را انتخاب کرده و سپس از گزینه User کاربر مورد نظر خودتون را انتخاب کنید تا محدودیت برای تعداد مطالب ارسالی در وردپرس برای او اعمال شه.

cannot: با استفاده از این گزینه می تونید مشخص کنید که اگر مطالبی بیشتر از تعداد مشخص شده ارسال شد از انتشار اون جلوگیری بشه و یا اینکه به صورت کلی به عنوان نوشته بازبینی در وردپرس هم ثبت نشه. برای انتشار گزینه Publish و برای بازبینی گزینه Submit for review را انتخاب کنید.

more than: با استفاده از این گزینه می تونید حداکثر تعداد نوشته که می توان ارسال کرد را مشخص کنید تا اگر بیشتر از این تعداد مشخص شده بود محتوای ارسالی قابل انتشار و یا جهت بازبینی در وردپرس ثبت نشه.

posts of type: با استفاده از این گزینه می تونید پست تایپ وردپرس دلخواه خودتون رو انتخاب کنید. این گزینه به شما این امکان رو میده تا محدودیت در تعداد ارسال محتوا را برای نوشته وردپرس، محدود کردن در تعداد فایل قابل آپلود برای کاربران در وردپرس، محدود کردن تعداد محصول قابل ارسال در ووکامررس همچنین محدود کردن تعداد رونوشت ذخیره شده برای کاربران در وردپرس و… را مدیریت کنید.

within: و در نهایت با استفاده از این گزینه هم می تونید ابتدا بازه زمانی را بر اساس ثانیه، دقیقه، ساعت، روز، ماه و سال انتخاب کنید و سپس مدت زمان مورد نظرتون را بر اساس این بازه زمانی به صورت عددی وارد کرده و در نهایت بر روی دکمه Add کلیک کنید.

 

 

اگه هر کاربر یا نقش کاربری که تعداد مطلب ارسالی در وردپرس و یا هر نوع محتوای دیگه که توسط هر کاربر در وردپرس قابل ارسال هست رو محو کرده باشید و این کاربران حد متوسط را رد کردند، هنگامی که دست به ارسال نوشته، ارسال و آپلود فایل در وردپرس و ارسال محصول ووکامرس و غیره … بکنند مانند تصویری که در بالا مشاهده می کنید خطا در ارسال نمایش داده می شود و بخش انتشار نوشته در صفحه افزودن محتوا نمایش داده نخواهد شد.

اما وقتی گزینه Can Not رو هنگام اضافه کردن محدودیت برای نویسندگان روی گزینه Submit For Review تنظیم بکنید بخش انتشار براشون نمایش داده میشه با این تفاوت که به جای دکمه انتشار دکمه ارسال برای بازبینی در ووردپرس ذخیره میشه تا در نوشته های نویسنده ذخیره بشه و بعد از اینکه محدودیت کاربر برای تعداد مطالب ارسالی تو بازه زمانی مشخص شده تموم شد بتونند مقاله های خودشون رو منتشر بکنند.

سخن آخر

خب دوستان محترم و عزیزانی که تازه وارد سایت ما شدید امیدوارم آموزش محدودیت نویسنده در تعداد مطالب ارسالی وردپرس مسترآموز مورد پسندتون قرار گرفته باشه و با اون تونسته باشید به ایجاد محدودیت برای کاربران در ارسال نوشته وردپرس اقدام کرده باشید. در صورتی که در رابطه با این آموزش و نحوه محدود کردن کاربران برای ارسال محتوا و محدودیت کاربران وردپرس برای آپلود فایل در وردپرس سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان پاسخگوی شما باشم.

نظر خودتان را ارسال کنید