ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

آموزش ریست کامل وردپرس

آموزش ریست کامل وردپرس

ریست کامل وردپرس و برگرداندن تنظیمات وردپرس با افزونه wp reset

افزونه‌ای که قصد معرفی اونو دارم با نام wp reset در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

 دانلود افزونه Reset WP

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر منویی با نام Reset WP در بخش ابزارها وردپرس پیشخوان سایت شما اضافه میشه که کافیه روی اون کلیک کرده و وارد صفحه ریست وردپرس در پیشخوان وردپرس بشید.

از شما خواسته میشه تا عبارت reset-wp را برای تایید اینکه قصد دارید تا وردپرس خود را ریست کنید در این فیلد وارد کنید. بنابراین طبق تصویر این عبارت را در این فیلد وارد کرده و در نهایت روی دکمه Reset کلیک کنید تا پنجره زیر برای شما به نمایش در بیاد.

با کلیک کردن روی دکمه OK شما تایید می‌کنید که کلیه داده‌هایی که در دیتابیس وردپرس قرار دارند به صورت کامل حذف شده و دیتابیس وردپرس شما مثل روز اول با ساختارهایی که وردپرس داشته تبدیل بشه. دقت کنید که در ریست وردپرس صرفا دیتابیس سایت شماست که ریست خواهد شد. حالا بعد از کلیک روی دکمه OK منتظر بمونید تا بسته به حجم دیتابیسی که دارید عملیات ریست و برگرداندن تنظیمات وردپرس در سایت شما با استفاده از افزونه wp reset صورت بگیره.

بعد از اینکه وردپرس شما ریست شد از پیشخوان وردپرس خارج میشید که کافیه مجددا نام کاربری و رمز عبور خودتون را وارد کنید تا وارد پیشخوان وردپرس شوید.

پیام بگذارید