ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

آموزش نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

آموزش نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

 

woo-instagram

افزونه نمایش پست اینستاگرام در ووکامرس که قصد معرفی اونو دارم با عنوان WooCommerce Instagram Product Photos در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

 دانلود افزونه WooCommerce Instagram Product Photos

بعد از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با نام Woo Instagram Settings در پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه میشود.

بنابراین برای دریافت Client ID از اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/developer مراجعه کرده و سپس مشابه تصویر زیر بعد از اینکه وارد اکانت اینستاگرام خودتون شدید روی دکمه Register Your Application کلیک کنید.

بعد از کلیک روی این دکمه وارد صفحه‌ای مشابه تصویر زیر خواهید شد که در این مرحله هم باید روی دکمه Register a New Client کلیک کنید تا به مرحله ساخت Client ID در اینستاگرام هدایت شوید.

بعد از کلیک روی این گزینه وارد صفحه زیر خواهید شد که باید در اون جزییات مربوط به سایت خودتون را زیر وارد کنید.

Application Name:

نام برنامه خودتون را وارد کنید. این نام صرفا برای تفکیک برنامه‌هایی هست که در اینستاگرام برای نمایش تصاویر در نرم افزارهای گوناگون ایجاد میکنید که میتونه شامل هر نامی باشه.

Description:

توضیحات مربوط به برنامه خودتون را وارد کنید.

Company Name:

نام کمپانی یا همون شرکت یا کسب و کار خودتون را وارد کنید.

Website URL:

آدرس وبسایت خودتون را وارد کنید.

Valid Redirect URLs:

آدرس برگشت به وبسایت خودتون را وارد کنید.

Privacy Policy URL:

آدرس صفحه شرایط سرویس دهی خودتون را وارد کنید.

Contact Email:

آدرس ایمیل خودتون را وارد کرده و در نهایت بعد از اینکه روی کپچا گوگل کلیک کردید و تیک سبز رنگ براتون نمایش داده شد روی دکمه Register کلیک کرده و منتظر بمونید تا برنامه ساخته شده و Client ID براتون تولید شود.

Client ID را کپی کرده و در فیلد Client ID که در تنظیمات افزونه قرار داشت وارد کرده و روی دکمه Generate Access Token کلیک کنید تا Access Token ساخته شده و در تنظیمات افزونه وارد شود.

با کلیک روی دکمه Access Token ساخته شده و در تنظیمات افزونه وارد خواهد شد، حالا روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

بعد از این مرحله وارد صفحه ویرایش محصول ووکامرس در سایت خودتون شده و مشابه تصویر زیر به بخش جزییات محصول مراجعه کنید. همونطور که در تصویر میبینید گزینه‌ای با عنوان Woo Instagram اضافه شده که با استفاده از اون میتونید هشتگ دلخواه خودتون را وارد کنید تا تصاویری که در این هشتگ قرار دارند در صفحه محصول نمایش داده شوند.

 

نظر خودتان را ارسال کنید