ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

آموزش ریدایرکت صفحات رسانه وردپرس به پست اصلی

آموزش ریدایرکت صفحات رسانه وردپرس به پست اصلی

زمانی شما نوشته ای را اضافه می کنید و برای آن چند تصویر آپلود می‌کنید ،بعد از انتشار نوشته  آدرس هایی در دیتابیس وردپرس ساخته میشود.اولین آن مربوط به نوشته است که با کلیک روی این آدرس نوشته را مشاهده می کنید.  آدرس های بعدی برای این تصاویر هستند که در وردپرس آپلود کردید. هنگامی  شما به آدرس تصویر میرید، میتونید تصویر آپلود شده را در قالب سایت ببینید. به نظرتون چه اتفاقی از نظر سئو رخ میده؟

اولین راه کار : استفاده از افزونه سئو وردپرس

حتما شما  از افزونه سئو وردپرس برای بهینه سازی وردپرس استفاده می‌کنید.

 دانلود افزونه Yoast SEO

ابتدا به مسیر سئو> ظاهر جستجو> عناصر چندرسانه‌ای مراجعه کنید و مطابق تصویر زیر گزینه تغییر آدرس URL های پیوست به خود پیوست؟ را روی حالت بله قرار دهید.

بعد از ذخیره کردن تنظیمات هر زمان که به صفحه پیوست رسانه سر بزنید به صورت خودکار به آدرس مستقیم اون فایل هدایت خواهید شد.

دومین راه کار:  استفاده از افزونه ریدایرکت تصاویر وردپرس

 دانلود افزونه Attachment Pages Redirect

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه منو یا تنظیمات خاصی به وردپرس اضافه نخواهد شد. فقط  افزونه را فعال کنید. وقتی به صفحه پیوست رسانه مراجعه می‌شود ریدایرکت 301 در وردپرس انجام می گیرد و کاربران به صفحه نوشته‌ای که فایل پیوست در اون آپلود شده هدایت میشوند. تصاویری که مستقیما در رسانه آپلود شدن چطور میشوند؟ در این حالت ریدایرکت در حالت 302 به صفحه اصلی انجام خواهد گرفت.

سومین راه کار : استفاده از کدنویسی

وارد هاست خودتون شده و روی گزینه File Manager کلیک کنید تا به صفحه مدیریت فایل‌ها در هاست هدایت شوید. سپس به مسیر public_html/wp-content/themes سر بزنید وارد پوشه قالبی که در حال حاضر ازش استفاده می‌کنید بشید.

به دنبال فایل فانکشن قالب(functions.php) بگردید و با راست کلیک کردن روی فایل و انتخاب گزینه EDIT که به صفحه ویرایش فایل وارد شوید، کدهای زیر رو در مکان مناسبی از این فایل قرار بدین. میتونید کدها رو در آخر خط این فایل قبل از <? قرار بدین.

حالا فایل را ذخیره کرده و وارد لینک یکی از فایل‌های پیوست در وردپرس بشید. خواهید دید که ریدایرکت انجام شده و به صفحه نوشته در وردپرس هدایت خواهید شد.

نظر خودتان را ارسال کنید