ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

آموزش نحوه ریدایرکت لینک ها به یک دیگر در وردپرس

آموزش نحوه ریدایرکت لینک ها به یک دیگر در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی اونو دارم با عنوان Quick Page/Post Redirect Plugin در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

 دانلود افزونه Quick Page/Post Redirect

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی با نام Quick Redirec در پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه خواهد شد که با کلیک روی این منو میتونید تا به تعریف لینک‌های مبدا و مقصد بپردازید و ریدایرکت 301 در وردپرس را برای لینک‌هایی که در نظر دارید انجام دهید.

تو قسمت Request URL آدرس مبدا خودتون را وارد کنید، بعد در بخش Destination URL آدرس لینک مقصد را که قصد دارید تا کاربران به اون آدرس منتقل شوند را وارد کنید. در حالت پیشفرض لینک‌های ریدایرکت شده در افزونه ریدایرکت 301 وردپرس به صورت فالو هستند. اگر می‌خواهید تا لینک مورد نظر به صورت نوفالو باشد تیک گزینه NF را فعال کنید و اگر می‌خواهید تا لینک در تب جدید باز شود نیز تیک گزینه NW را فعال کرده و در نهایت بر روی Add New Redirects کلیک کنید.

تعیین ریدایرکت 301 در وردپرس

برای اینکه لینک‌هایی که به صورت 301 در وردپرس ریدایرکت شوند باید با استفاده از تنظیمات ساختار ریدایرکت را روی نوع 301 قرار دهید. بنابراین برای این منظور به منوی Redirect Options افزونه مراجعه کنید و سپس نوع ریدایرکت را از بخش Make ALL Redirects this type روی 301 قرار دهید.

Turn OFF all Redirects: کلیه لینک‌هایی که تا به امروز ریدایرکت کردید غیرفعال خواهد شد.

Make ALL Redirects have rel nofollow: ساختار کلیه لینک‌ها را روی نوفالو قرار دهید.

Make ALL Redirects open in a New Window:  ساختار کلیه لینک‌ها را طوری تعیین کنید که با باز شدن در پنجره جدید ریدایرکت شوند.

Make ALL Redirects go to this URL:  کلیه لینک‌های ریدایرکت شده را به آدرس دلخواهی هدایت کنید.

سایر تنظیمات افزونه

se with Custom Post Types: اگر از پست تایپ سفارشی در وردپرس استفاده می‌کنید تیک این گزینه را فعال کنید تا امکان انتقال در صفحه نوشته پست تایپ سفارشی برای شما فراهم باشد.

Show Column Headers: امکان نمایش لینک‌های ریدایرکت شده در صفحه ریدایرکت لینک‌ها را به صورت ستونی مشاهده کنید.

Use jQuery: اگر از خاصیت جی‌کوئری در یک لینک از صفحه استفاده شده که ممکنه یک اختلال بین جی کوئری که این افزونه ازش استفاده میکنه استفاده از جی کوئری این افزونه را در اولویت قرار دهید.

درون‌ریزی و برون‌ریزی لینک در وردپرس

از دیگر قابلیت‌های افزونه امکان درون ریزی لینک‌ها برای انتقال آدرس‌ها و یا خروجی گرفتن و برون‌ریزی از لینک‌های ریدایرکت شده هستش که با استفاده از اون می‌تونید لیستی از لینک‌هایی که ریدایرکت کردید و یا قصد دارید تا ریدایرکت کنید را در قالب یک فایل CSV. در افزونه ریدایرکت 301 وردپرس درون ریزی کنید و یا اینکه از لینک‌های موجود خروجی تهیه کنید.

به منوی Import/Export مراجعه کنید و سپس برای خروجی گرفتن از بخش Export و برای درون ریزی کردن از بخش Import اقدام کنید.

در نهایت میتونید تا با مراجعه به منوی Redirects Summary گزارش لینک‌های ریدایرکت شده را مشاهده کنید.

پیام بگذارید