ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

آموزش افزودن دکمه اشتراک گذاری مطالب وردپرس

آموزش افزودن دکمه اشتراک گذاری مطالب وردپرس

 

آیا می خواهید دکمه های اشتراک اجتماعی را در WordPress اضافه کنید؟ وب سایت های رسانه های اجتماعی جایی هستند که مردم بخش زیادی از وقت خود را صرف اینترنت می کنند.

می توانید از رسانه های اجتماعی برای ایجاد تعامل کاربر استفاده کرده و کاربران جدید را به وب سایت خود بیاورید. ساده ترین روش برای این کار با اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی به پست ها و صفحه های وردپرس است.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه دکمه های اشتراک اجتماعی را به راحتی اضافه کنید و تعداد اشتراک گذاری ها را در وردپرس نمایش دهید. ما چندین روش مختلف برای انجام این کار را پوشش خواهیم داد ، بنابراین می توانید دکمه های اجتماعی را در بالا و زیر محتوای ارسال اضافه کنید یا یک نوار اشتراک گذاری شناور درست کنید ..
چرا باید دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در وردپرس اضافه کنید؟
امروزه شبکه های اجتماعی یکی از محبوب ترین فعالیت های آنلاین است. تخمین زده می شود که تا پایان سال 2019 ، حدود 2.77 میلیارد کاربر رسانه های اجتماعی در سرتاسر جهان وجود داشته باشد.

به همین دلیل اکنون بازاریابی رسانه های اجتماعی بخش مهمی از استراتژی رشد هر مشاغل است. اگر می خواهید به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی کانال هایی بسیار موثر برای برقراری ارتباط با آنها هستند.

بهترین راه برای دستیابی به افرادی که مشاغل شما را در رسانه های اجتماعی دنبال نمی کنند ، اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی به سایت وردپرس شما است.

دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی ، بازدید کنندگان وب سایت شما را وادار می کند تا محتوای شما را در جدول زمانی رسانه اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. این اجازه می دهد تا محتوای شما توسط دوستان و پیروانشان دیده شود که بعد از آن می توانند نظرها را اضافه کنند ، دوست دارند و دوباره آنرا به اشتراک بگذارند.

افزودن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی به وب سایت شما می تواند به شما کمک کند:

بیشتر به وب سایت خود مراجعه کنید
منجر و فروش بیشتری ایجاد کنید
اثبات اجتماعی و شناخت برند را شامل می شود.
با گفتن این مطلب ، بیایید ببینیم که چگونه دکمه های اشتراک اجتماعی را به راحتی در وردپرس اضافه کنید.

افزودن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در وردپرس
برای این آموزش ، ما از افزونه Shared Counts استفاده خواهیم کرد. این بهترین افزونه رسانه اجتماعی اجتماعی وردپرس است که در بازار موجود است.

با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی دکمه های اشتراک اجتماعی را در پست های وردپرس خود اضافه کنید و همچنین شمارش اشتراک را نشان دهید. بهترین بخش این است که برای عملکرد بهینه شده و وب سایت شما را کند نمی کند.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Shared Counts است. برای راهنمایی های دقیق ، به راهنمای مرحله به مرحله ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

پس از نصب افزونه ، برای پیکربندی تنظیمات افزونه باید به منوی تنظیمات »SharedCounts بروید.


در مرحله بعد ، باید به قسمت “Display” بروید و دکمه های اشتراک گذاری مورد نظر برای نمایش را انتخاب کنید. به طور پیش فرض ، سه دکمه (فیس بوک ، توییتر و پینترست) انتخاب می شوند.


برای افزودن دکمه های اشتراک گذاری اضافی که می خواهید ، می توانید روی قسمت سفید موجود در قسمت زمینه کلیک کنید.
در مرحله بعد ، می توانید سبک دکمه اشتراک را از منوی کشویی با عنوان “سبک دکمه اشتراک گذاری” انتخاب کنید. افزونه Shared Counts دارای 8 سبک دکمه زیبا است.


پس از آن ، باید مکان موردی را که می خواهید دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را نشان دهید انتخاب کنید. می توانید از 3 گزینه استفاده کنید: قبل از محتوا ، بعد از محتوا ، و قبل و بعد از محتوا.


در آخر ، شما باید انواع پست های پشتیبانی شده را انتخاب کنید. این “پست” به طور پیش فرض انتخاب شده است.

اگر می خواهید دکمه های اشتراک گذاری را در صفحات خود و سایر انواع ارسال نمایش دهید ، می توانید گزینه جعبه کنار صفحه را بررسی کنید.
فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات خود ، روی دکمه Save Changes کلیک کنید.

پس از اتمام ، می توانید به هر پستی در وب سایت خود مراجعه کنید تا دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در عمل مشاهده شود. در اینجا نحوه نمایش وب سایت نمایشی ما با سبک دکمه “کلاسیک” در قالب پیش فرض بیست و نوزده ارائه شده است.
چگونه می توان تعداد اشتراک های اجتماعی را در وردپرس نمایش داد؟
همانطور که از نام آن پیداست ، افزونه Shared Counts همچنین می تواند تعداد سهم اجتماعی شما را بدون کند کردن وب سایت شما نشان دهد.

برای فعال کردن شمارش های اجتماعی ، باید به تنظیمات Shared Counts بروید و منبع شمارش اشتراک را تنظیم کنید.

در پنجره تنظیمات Shared Counts ، تنظیمات “تعداد اشتراک” را در بالا مشاهده خواهید کرد.

به طور پیش فرض ، گزینه None را برای “منبع شمارش” انتخاب خواهید کرد ، به این معنی که تعداد سهم ها بازیابی و نمایش داده نمی شوند.
برای نشان دادن تعداد سهم اجتماعی ، می توانید از دو منبع استفاده کنید.
SharedCount.com گزینه پیشنهادی افزونه است. اگر این گزینه را انتخاب کنید ، شمارش از API سرویس SharedCount بازیابی می شود. این امکان را به شما می دهد که فقط با 2 تماس API تعداد شمارش ها را بدست آورید که بهترین کارایی برای عملکرد است.

اگر گزینه “بومی” را انتخاب می کنید ، تعداد اشتراک ها از خدمات اجتماعی مربوطه گرفته می شود ، مانند برنامه API برای شمارش فیس بوک ، API Pinterest برای شمارش پین. این روش می تواند سایت شما را کند کند زیرا به چندین تماس API نیاز دارد.

توصیه می کنیم SharedCount.com را به عنوان انتخاب کنید. در مرحله بعد ، فیلدی را برای کلید SharedCount API مشاهده خواهید کرد.

 

می توانید API SharedCount را با ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان در وب سایت SharedCount.com دریافت کنید.

آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. سپس روی ایجاد حساب کلیک کنید.

این وب سایت اکنون پیوند تأیید به آدرس ایمیل شما ارسال می کند. برای تأیید باید روی پیوند کلیک کنید.

پس از تأیید ایمیل شما ، باید وارد حساب SharedCount خود شوید و در سمت راست بالای صفحه به حساب کاربری خود بروید. در آنجا ، آدرس ایمیل و نماد کشویی کنار آن را مشاهده خواهید کرد.

در مرحله بعد ، باید روی منوی کشویی کلیک کرده و “تنظیمات” را انتخاب کنید. از اینجا کلید API SharedCount خود را پیدا خواهید کرد.

شما باید کلید API را کپی کرده و به صفحه تنظیمات افزونه خود در سایت وردپرس خود برگردید. اکنون ، پیش بروید و کلید API را در قسمت “کلید SharedCount API Key” جای گذاری کنید.

فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات خود ، روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کنید تا دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی با تعداد اشتراک برای هر پست وبلاگ را ببینید

برای مشاهده افزودن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در صفحات منتخب پیشنهاد می شود مقاله زیر را ببینید.

نظر خودتان را ارسال کنید