ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

آموزش غیرفعال کردن حساب کاربران در وردپرس

غیرفعال کردن حساب کاربران در وردپرس از جمله کارهایی است که مدیران سایت وردپرسی بسیار به آن نیاز دارند،زیرا بدون حذف حساب کاربری در وردپرس می توانیند اطلاعات کاربر را به کلی از بین ببرید چون به راحتی با بستن دسترسی کاربر مانع از ورود و دستیابی آن به پیشخوان وردپرس شوید.

اگر برای شما هم این مشکل پیش آمده و با خواندن هر گونه متنی با عنوان غیرفعال کردن حساب کاربران در وردپرس مشکل را برطرف نکردید میتوانید از ما کمک بگیرید.ارتباط با ما

اولین راه این است که مدیر سایت رمز وردپرس را عوض کند و بعد از آن با تغییر ایمیل کاربر، دسترسی شخص را به پیشخوان وردپرس به کلی از بین ببرد.

اما راه ساده تری هم وجود دارد که با این کار شما میتوانید دسترسی کاربر به پیشخوان ورد پرس را ببندید.پس با ما همراه باشید و مطالب گفته شده را کاملا اجرا کنید.

آموزش غیرفعال کردن حساب کاربران در وردپرس

خب برای شروع غیرفعال کردن حساب کاربران در وردپرس باید اول افزونه ایی را به شما معرفی کنم .این افزونه برای غیر فعال کردن اکانت کاربران است و با نصب آن به راحتی می توانید مانع ورود کاربران به پیشخوان وردپرس خود بشوید.نام این افزونه یا پلاگین  account locker lite است.این افزونه را حتما باید از گیت هاب دانلود کنید که لینک دانلود برای شما قرار داده شده تا به راحتی با دانلود آن بتوانید حساب کاربران ورد پرسی خود را غیر فعال کنید.

دانلود افزونه مورد نیاز برای غیرفعال کردن حساب کاربران در وردپرس برای مدیران وب سایت های وردپرسی:

دانلود افزونهaccount locker lite

پس از نصب افزونه و فعال سازی آن بدون نیاز به هر گونه تنظیمی شروع به کار کرده و همچنین هیچ گونه تنظیمی در پیشخوان وردپرسی شما اضافه نمی شود.برای آموزش نصب و فعال سازی افزونه ها به مقاله ما بروید.

حالا همانند تصویر زیر عمل کنید  برای غیرفعال کردن حساب کاربران در وردپرس کافیست ابتدا به منوی کاربران در پیشخوان وردپرس مراجعه کنید و روی دکمه ویرایش هر کدام از کاربران که قصد بلاک کردن یا بستن دسترسی آن را از وردپرس دارید کلیک کنید.

غیر فعال کردن گزینه بستت حساب کاربر

باتوجه به عکس بالا وارد صفحه ویرایش کاربری که قصد غیرفعال کردن حساب کاربری اش را در وردپرس دارید، بشوید و اقدامات زیر را انجام دهید.

حالا  با توجه به آنچه که در تصویر بالا مشاهده می کنید برای غیرفعال کردن حساب کاربران در وردپرس در صفحه ویرایش کاربران در وردپرس قسمتی به اسم Lock User Account وارد شده است که برای غیرفعال کردن کاربر در وردپرس می توانید Account status را روی Locked گذاشته و تنظیمات را ذخیره کنید تا هر زمان که نیاز دارید اکانت کاربر مورد نظر غیرفعال شود این کار یک روش برای غیرفعال کردن حساب کاربران در وردپرس است.

پس از انجام این کار اگر به صفحه ی ورود وردپرس بروید و با اکانت کاربری که غیر فعال کرده اید حساب کاربری اش بخواهید وارد پیشخوان وردپرس خود شوید، خطایی به شما نمایش داده می شود همانند تصویر زیر که این به معنای این که  خطا نشان دهنده این است که دسترسی آن اکانت مورد نظر ،به سایت شما بسته شده و مانع ورود شخص به پیشخوان وردپرس می شود شما با این کار دسترسی شخص مورد نظر را به پیشخوان سایت خود بسته اید و تا زمانی که خود یا مدیر وب سایت وردپرسی تصمیم به باز کردن این دسترسی نگیرید کسی نمی تواند دسترسی شخص را بر گرداند.

نمایش ارور غیر فعال کردن حساب کاربر

حال برای اینکه بخواهید همان کاربر به سایت شما دوباره دسترسی پیدا کنه کافیست به جای Locked در تنظیمات بالا که دسترسی کاربر را بستیم  Unlocked را انتخاب نمایید. با این کار دوباره کاربر مورد نظر به پیشخوان سایت شما دسترسی پیدا می کند و میتواند وارد پیشخوان وردپرس شود.

 

نظر خودتان را ارسال کنید