ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

آموزش ارسال و دریافت ایمیل از طریق وب میل roundcube در هاست

آموزش ارسال و دریافت ایمیل از طریق وب میل roundcube در هاست

در این مقاله آموزشی نحوه ارسال و دریافت ایمیل از طریق وب میل roundcube در هاست آموزش دهم. پس با مسترآموز همراه باشید.

همان طورکه می دانیم برای کنترل و دسترسی ایمیل ها در هاست چندین برنامه بر روی هاست کاربران وجود دارد که یکی از آن ها Roundcube است.

Roundcube  نرم‌افزاری OpenSorce و رایگان است که از آن برای مدیریت ایمیل ها در هاست بهره می گیرند.بیشتر کاربران برای دسترسی به وب میل خود از این برنامه ی محبوب استفاده می کنند.

مراحل ارسال و دریافت ایمیل از طریق وب میل roundcube در هاست

ابتدا وارد وب میل هاست خود شوید و در هنگام ورود، بر روی لگوی Roundcube کلیک نمایید.

در این قسمت به صفحه ی اصلی Roundcube باز می شود و قسمت ایمیل های دریافتی شما (inbox) قابل رویت است. در قسمت سمت چپ صفحه نیز پوشه ی ایمیل ها را می توانید ببینید و به صورت پیش فرض پس از لاگین به Roundcube پوشه ی اینباکس باز می شود.

جعبه ی نوار ابزار ها شامل آیکون هایی جهت مدیریت ایمیل ها است.  می توانید ایمیل جدید باز کنید و به ایمیل ها پاسخ بدهید،همچنین کارهایی نظیر ارسال ایمیل برای دیگران، تغییر وضعیت خوانده شدن ایمیل ها ، پرینت یک ایمیل و مشاهده ی منبع ایمیل را انجام دهید.

 ایمیل هایی که دریافت کرده اید را بخوانید:

در پوشه اینباکس بر روی عنوان ایمیل کلیک نمایید.

پیغام داخل ایمیل ، همراه با گزینه هایی برای ایجاد پاسخ، حذف ایمیل، پرینت و یا انتقال ایمیل به مکانی دیگر برای شما نمایان می گردد.

همچنین به شما اجازه ایجاد یک ایمیل جدید، ارسال پاسخ برای فرستنده، ارسال ایمیل به تمامی گیرندگان و یا رونوشت ایمیل را می دهند.و به شما اجازه ی حذف این ایمیل ، پرینت ایمیل و یا مشاهده ی کد سورس ایمیل را می دهد.

یک ایمیل جدید ارسال کنید:

برای ارسال یک ایمیل جدید بر روی آیکونی که دارای کاغذ و مداد می باشد کلیک نمایید.

شما می توانید یک ایمیل را برای چندین کاربر با درج کاراکتر کاما “،” در میان آدرس های ایمیل ارسال کنیدو فیلد هایی برای Cc، Bcc، یا پاسخ به آدرس ایمیل را اضافه کنید

ایمیل را  از طریق این قسمت به صورت متن ساده یا HTML تغییر دهید.بعد از اینکه ایمیل را به درستی تکمیل نمودید برای ارسال ایمیل بر روی “Send Now” کلیک کنید.

ایمیل شما هم اکنون ارسال شده است!

در صورت مشکل و سوال داشتن در هر زمینه ای با ما در ارتباط باشید…

آدرس: تهران , خیابان شریعتی پایین تر از طالقانی کوچه صدیق پلاک 3 واحد 402

تلفن:  09120197613-02177615309
ایمیل: info@webamooz.co

پیام بگذارید