ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

روش های جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان در وردپرس

روش های جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان در وردپرس

با سلام خدمت کاربران سایت مِستر آموز و علاقه مندان به وردپرس.

خیلی خوشحالیم از اینکه در خدمت شما هستیم.

 

این روزها به علت رقابت شدیدی که بین وبسایت ها به وجود آمده و همچنین بدلیل تنوع بالای مطالب حفظ کاربران و بازدیدکنندگان در سایت ها بشدت سخت است و اگر راهکاری برای آن انجام نشود قطعا سایت در یک مقطعی دچار مشکل خواهد شد.

 

 

حالا اگر سایت شما یک سایت فروشگاهی باشد این کار بیشتر خود را نشان خواهد داد. در نتیجه باید به فکر چاره بود. یکی از روش های بسیار مناسب و ماندگار ایمیل مارکتینگ است.

 

یعنی اینکه شما درباید در سایت به روشهای مختلف کاری کنید که هر بازدید کننده ای قبل از خروج از سایت ایمیل خود را به نحوی ثبت کند.

با ما همراه باشید در آموزش راههای جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان در وردپرس.

 

خوشبختانه وردپرس هرگز شما را تنها نمی گذارد و همیشه برای هر مشکلی راه کاری برای آن پیدا خواهید کرد. اجازه بدهید قبل از آنکه روشی را برای جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان توضیح دهیم، بعنوان یک بازدید کننده فرضی وارد سایت شویم و ببینیم چه چیزی میتواند توجه مارا جلب کند که مشتاق به وارد کردن ایمیل شویم؟

 

  • در هنگام ورود به سایت : ایجاد یک پنجره پاپ آپ که وعده شرکت در قرعه کشی را می دهد و کافیست شخص ایمیل و نامش را وارد کند.

 

  • ایجاد یک لندینگ پیج : ایجاد صفحه فرود و قرار دادن مقاله ای بسیار پرکاربرد که در ازای دانلود از کاربر ایمیلش را درخواست کند.

 

  • نمایش پاپ آپی دیگر : دقایقی پس از حضور بازدید کننده در سایت پاپ آپی شامل یک کد تخفیف یا یک وعده باورنکردنی که ایمیل کاربر را درخواست کند.

 

  • ایجاد فرم خبرنامه : در بخشی از سایت که در معرض دید بازدیدکننده باشد، فرمی را جهت شرکت در خبرنامه قرار گیرد.

 

  • دکمه دانلود : اگر سایت حاوی مواردی برای دانلود است، بهتر است بعد از زدن دکمه دانلود بجای ارسال فایل مستقیم یک فرم باز شده و ایمیل را دریافت سپس دانلود اغاز گردد.

 

  • پاپ آپ هنگام خروج : کاربر قصد خروج از سایت یا بستن صفحه را دارد، پاپ آپی نمایش داده شود و پیشنهادی چرب و نرم به وی داده شود.

 

چطور این کارها را انجام دهیم؟

 

ما برای جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان سایت به روشهای بالا ، دو افزونه بسیار کاربردی را به شما پیشنهاد می کنیم. البته شاید زمان نداشته باشیم که بصورت کامل کار با هردو افزونه را در این مطلب برای شما توضیح دهیم اما نحوه کار با این افزونه را به شما توضیح می دهیم.

 

افزونه Layered Popup برای طراحی و اجرای فرمهای پاپ آپ

 

این افزونه فوق العاده هوشمند و کامل می باشد و تقریباً هر نوع پاپ آپی در هر جای سایت با هر نوع زمان بندی که بخواهید برای شما نمایش خواهد داد. در نتیجه می توانید اطمینان داشته باشید که هرگز بازدیدکننده ای را از دست نخواهید داد. افزونه Layered Popup یک افزونه پرمیوم است و بهتر است برای استفاده از امکانات کامل آنرا خریداری کنید.

بعد از نصب این افزونه تعداد زیادی فرم از پیش طراحی شده در اختیار شما قرار می گیرد که هر کدام در جایی کاربرد دارند می توانید از آنها استفاده کنید.

 

همچنین کلبه فرمها قابلیت پیش نمایش داشته و قبل از انتشار میتوانید در پنل پیشرفته ای که در اختیار شماست آنرا شخصی سازی نموده و منتشر کنید.

 

اقزونه مای میل (My Mail) جهت ساخت فرم خبرنامه 

در این افزونه علاوه بر جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان ، با تنظیم برنامه ریزی دقیق میتوان در ساعات و روزها و ماه ها و دفعات تعیین شده، ایمیلهایی را به اعضای لیست بصورت خودکار ارسال نماید. خوشبختانه افزونه MyMail بصورت فارسی ترجمه شده در اختیارشما کاربرن قرار گرفته شده است.

 

برای آموزش های بیشتر همراه ما باشید.ما بهترین آموزش ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

پیام بگذارید