ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

نحوه تغییر استایل پیشخوان وردپرس

با سلام خدمت کاربران سایت مِستر آموز و علاقه مندان به وردپرس.

خیلی خوشحالیم از اینکه در خدمت شما هستیم.

 

همه ی مدیران وب سایت ها تلاش می کنند تا وب سایت زیبا و جذابی داشته باشند و همچنین در عین جذاب بودن سایت و کاربر پسند بودن آن ، بتوانند در نتایج گوگل در رتبه بالاتری نشان داده شوند ، در این مطلب قصد داریم برای شما افزونه ای را معرفی کنیم که به جای زیبا سازی وب سایت تون به زیبا سازی و ایجاد تغییرات در پنل وردپرس خود بپردازید و این کار را شما می توانید با استفاده از افزونه Material Admin Theme  انجام دهید،پس با این آموزش کوتاه با ما همراه باشید.

 

نحوه تغییر استایل پیشخوان وردپرس

 

آموزش تغییر استایل پیشخوان وردپرس

 

دوستان عزیز اینبار می خواهیم به ظاهر پیشخوان وردپرس بپردازیم و آن را زیباتر کنیم و تنوعی را برای شما دوستان ایجاد کنیم ، همیشه زیبا سازی مربوط به قالب وردپرس نمی شود و گاهی هم زیبا سازی پنل وردپرس می باشد.

شما می توانید پیشخوان وردپرس تون را با توجه به تنظیماتی که از پیش تعریف شده است تغییر دهید و رنگ بندی آن را عوض کنید ولی در این مطلب می خواهیم افزونه ای را معرفی کنیم که با استفاده از آن بتوانید متفاوت تر عمل کنید . یک پیشخوانی برای وب سایت خود راه اندازی کنید که با حالت اولیه ی آن به طور کلی فرق داشته باشد.

افزونه وردپرس را دانلود کنید و در وب سایت خود نصب کنید ، تا بتوانید با فعال سازی آن ، پنل وردپرس متفاوتی داشته باشید و این افزونه به این صورت عمل می کند که قالبی با طراحی فلت و رنگ بندی شیشه ای را برای شما فراهم می کند و شما می توانید از این پس منوهایی به صورت فلت و آیکون های متفاوتی و به صورت شیشه ای در پیشخوان خود داشته باشید . پس از فعال سازی می توانید تغییرات را مشاهده کنید.

 

دوستان عزیز امیدوارم این آموزش مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.ازاینکه با ما تا انتهای این آموزش همراه بودید صمیمانه متشکریم . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما همراهان عزیز.

 

پیام بگذارید