ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

مقایسه اصلی بک لینک و رپورتاژ آگهی ، کدام بهتر است!

مقایسه اصلی بک لینک و رپورتاژ آگهی ، کدام بهتر است!

تبلیغات اینترنتی برای سایت انواع گوناگونی دارد که این امر باعث سر در گمی کاربر و وبمستر میشود که ممکن به همین دلیل میزان زیادی سرمایه به خاطر انتخاب اشتباه تبلیغات از دست برود .

امروز میخواهیم به سوالی که اکثر کاربران در زمان خرید بک لینک و خرید رپورتاژ میپرسند در عنوان :

شما خرید بک لینک را پیشنهاد میکنید یا رپورتاژ آگهی را

پاسخ دهیم . همراه ما باشید .

قبل از شروع لازم به ذکر است موارد یادداشت شده و نوشته شده بر اساس تجربه کسب شده میباشد .

خوب قبل از خرید شما باید مشخص کنید هدفتان دقیقا چیست ! ایا قصد ارائه خدماتی را دارید و میخواهید دیده شوید و یا در نتایج گوگل به سطر برسید!

این مورد مهم ترین نکته است که باید برایتان مشخص شود .

توضیحات مختصر در مورد بک لینک و رپورتاژ آگهی ‌

بک لینک چیست؟

بک لینک یک لینک بازگشتی به سایت شماست که به صورت فالو درج میشود و باعث بهبود رتبه گوگل شما میشود.

رپورتاژ آگهی چیست؟

یک مقاله بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ کلمه ای میباشد که در قالب پست در سایت درج میشود و در داخل آن ۴ لینک فالو به سایت شما داده میشود.

بک لینک برای چه سایت هایی بهتر پاسخ میدهد ؟

طی تجربه ها و آزمایش های انجام شده برای تست پاسخگویی بک لینک ، بیشتر برای سایت هایی که خواهان پاسخگویی و نتیجه گیری در گوگل با یک کلمه ثابت هستند به طور مثال طراحی وب سایت هستند پیشنهاد میشود.

 

رپورتاژ آگهی برای چه سایت هایی بهتر پاسخ میدهد ؟

رپورتاژ آگهی همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم متناسب برای شرکت ها و یا سایت هایی است که قصد ارائه یک سری خدمات خاص و جدید را دارند و یا میخواهند افراد بیشتری را با وبسایت خود اشنا کنند میباشد ، با توجه به نوع درج این نوع تبلیغ شما میتوانید به راحتی افراد را به خود جذب کنید .

احتمال موفقیت در کدام یک از این دو نوع تبلیغ بالا تر است ؟

اینکه ما بخواهیم به شما بگوییم بک لینک بهتر از رپورتاژ آگهی است و یا بالعکس یک اشتباه بزرگ است ! هر کدوم از این دو مورد که در این مطلب به آن توضیح داده شد در سطح و اندازه خود دارای قدرت و تاثیر است ولی برای این که یک تبلیغ موفق داشته باشید باید از کلمات و کیورد های مناسب و قدرتمند و همچنین کیورد هایی که دارای رقیب کمتر هستند استفاده نمایید .

جمع بندی کلی »‌

تبلیغات هدفمند مسلما نتیجه ای فراتر از انتظار کاربران دارد اما توجه داشته باشید که شعار تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه گذاری است تنها برای تبلیغات هدفمند و هوشمندانه صدق میکند و اگر غیر حرفه ای اقدام کنید تبلیغات انجام شده تنها هزینه اضافی بوده است .

پیام بگذارید