ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

تغییر آدرس ورود به پنل مدیریت وردپرس با Rename wp-login.php

با عرض سلام و احترام به شما کاربران وردپرسی و همراهان مِستر آموز.

 

در وردپرس آدرس صفحه ورود به پنل مدیریت به صورت پیش فرض wp-login.php می باشد. اما اگر قصد دارید امنیت سایت خود بالاتر ببرید، باید آدرس ورود را تغییر دهید، بطوری که کسی نتواند آن را حدس بزند. مِستر آموز در این مقاله آموزش قصد دارد افزونه ای را معرفی کند که با کمک آن بتوانید آدرس ورود به پنل مدیریتی خود را تغییر دهید.

 

افزونه Rename wp-login.php

این افزونه مطرح ترین افزونه می باشد و یک افزونه امنیتی به شمار می رود. با تغییر آدرس ورود دیگر هکرها به راحتی نمی توانند نام کاربری و گذرواژه شما را حدس بزنند.

 

کار با افزونه Rename wp-login.php

ابتدا باید این افزونه را دانلود کنید، که برای انجام این کار باید از انتهای همین صفحه اقدام کنید. سپس آن را نصب و فعال سازی کنید.

اکنون که این افزونه را فعال کردید، به تنظیمات و زیر منوی پیوند یکتا مراجعه کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید گزینه Rename wp-login.php ظاهر می شود.

 

rename-wp-login-

 

حالا برای تغییر دادن آدرس ورود به پنل مدیریتی وردپرس خود کافیست به جای عبارت login عبارت مورد نظر خود را وارد کنید. به عنوان مثال ما vorod را نوشته ایم. سپس روی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید.

 

rename-wp-login

 

اکنون برای دیدن نتیجه کار به بخش ورود به پنل مدیریتی بروید. مشاهده می کنید که دیگر عبارت wp-admin نیست و برای ورود به پنل باید از vorod استفاده کنید.

 

rename-wp-login

 

نکته:

اگر این افزونه را حذف یا غیرفعال کنید تنظیمات به حال پیش فرض برمی گردد. و دوباره باید از wp-admin استفاده کنید.

 

برای دانلود افزونه Rename wp-login.php کلیک کنید.

 

موفق و پیروز باشید.

 

 

 

نظر خودتان را ارسال کنید