ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

ثبت نام کنکور سراسری 99

کنکور ، نام آزمونی است که برای سنجیدن دانسته ها و برای برگزیدن بهترین ها از میان تعداد زیادی دانش آموز هر ساله توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود . با وجود این که سابقه برگزاری این ماراتن بزرگ به بیش از 40 سال می رسد اما هنوز هم خانواده هایی هستند که از روند ثبت نام کنکور سراسری 97 آگاهی های لازم را ندارند .

متقاضیان بهتر است قبل از ثبت نام کنکور 99 از شرایط شرکت در کنکور سراسری 99 باخبر شوند تا در روند ثبت نام دچار مشکل نشوند . با دانستن نحوه روش مطالعه کنکور سراسری و نحوه برنامه ریزی کنکور بعد از ثبت نام ، می توان امید به کسب رتبه ای مطلوب داشت . در این مقاله در مورد زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام کنکور سراسری 99 توضیحاتی ارائه شده است .

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری 99

طبق اطلاعیه سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 از 1 بهمن آغاز شده و تا 8 بهمن ادامه دارد . معمولا مهلت ثبت نام مجدد کنکور سراسری 99 به مدت چند روز تمدید خواهد شد . هرچند به روال سال های گذشته انتظار داریم بازه زمانی خاصی را برای جاماندگان از ثبت نام به عنوان مهلت ثبت نام مجدد کنکور 99 در اسفند ماه اعلام نمایند . بهتر است که داوطلبان ، ثبت نام را در روز های مقرر شده انجام دهند و ثبت نام خود را به روز های تمدید شده موکول نکنند .

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 99

ثبت نام از طریق وب سایت سازمان سنجش و به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری صورت می پذیرد . دو مورد مهم که داوطلبان باید قبل از ثبت نام داشته باشند ، کد سوابق تحصیلی دیپلم و کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی می باشد . داوطلبان برای ثبت نام اینترنتی در ابتدا باید کارت اعتباری مورد نیاز خود را خریداری کنند ( برای شرکت در هر زیر گروه آزمایشی یک کارت اعتباری و برای ثبت نام در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی یک کارت اعتباری جداگانه نیاز است . برای ثبت نام در کنکور دانشگاه آزاد 99 نیز خرید کارت اعتباری نیاز نمی باشد . ) و بعد از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز ، ثبت نام خود را انجام دهند . در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام ، سیستم کد رهگیری به داوطلب ارائه می دهد که وی باید تا پایان پذیرش و ثبت نام در یک دانشگاه از آن نگه داری کند . در هر جای ایران که هستید بدون نیاز به مراجعه حضوری و در کم ترین زمان ممکن می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی  از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشید و ثبت نام خود را به بهترین روش ممکن انجام دهید .
” فارغ التحصیلان کلیه مقاع تحصیلی اعم از ارشد و دکنری ، حق ثبت نام در کنکور سراسری را دارند “

شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 99

در مقاله شرایط ثبت نام کنکور 99 به طور کامل شرایط ثبت نام را بررسی کرده ایم . به طور خلاصه می توان گفت که برای ثبت نام در کنکور 99 داوطلب باید حداقل دارای مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم 4 ساله نظام قدیم و یا دیپلم و فوق دیپلم باشد . درباره تاثیر معدل در کنکور 99 نیز در مقاله ای جداگانه به طور مفصل توضیح داده ایم . در آخر توصیه می کنیم برای اطلاع کامل از شرایط اختصاصی کنکور سراسری مقالات تحصیل مجدد ، تحصیل رایگان مجدد و شرایط انصراف از دانشگاه را مطالعه فرمائید .

گروه های آزمایشی ثبت نام کنکور سراسری 99

طبق روال هرساله داوطلبان می توانند در گروه های آزمایشی مختلف کنکور سراسری 99 ثبت نام کنند . این گروه ها به شرح زیر هستند :
ریاضی ، تجربی ، انسانی ، زبان و هنر .
هر داوطلب می تواند در 3 کنکور ثبت نام و شرکت کند . داوطلب با توجه به رشته تحصیلی خود باید در یکی از رشته های ریاضی ، تجربی یا انسانی شرکت کند و در صورت دلخواه و داشتن شرایط لازم می تواند در یکی از رشته های شناور زبان یا هنر ثبت نام کند . البته در صورت تمایل می تواند در هر دو رشته شناور نیز ثبت نام کند . برای شرکت در کنکور زبان و هنر باید کارت اعتباری جداگانه خریداری شود .
در آخر توصیه می شود با مطالعه مقاله برنامه ریزی کنکور 99 و منابع کنکور 99 خود را برای شرکت در این آزمون بزرگ آماده کنید .

برای شرکت کنندگان کنکور تجربی 99 مطالعه برنامه ریزی کنکور تجربی 99 ، شرکت کنندگان کنکور ریاضی 99 مطالعه برنامه ریزی کنکور ریاضی 99 ، شرکت کنندگان کنکور انسانی 99 مطالعه برنامه ریزی کنکور انسانی 99 ، شرکت کنندگان در کنکور زبان 99 مطالعه برنامه ریزی کنکور زبان 99 و شرکت کنندگان در کنکور هنر 99 مطالعه برنامه ریزی کنکور هنر 99 پیشنهاد می شود .

پیام بگذارید