ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

آموزش درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس

درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس این امکان را به شما میدهدتا اگرمحصولات خود را در سایت های دیپر به فروش گذاشته اید توضیحات کامل محصولات و اطلاعات هر محصول را بتونید با برون بری محصولات در ووکامرس در قالب یک فایل دانلود کرده و سپس با درون ریزی محصولات در ووکامرس جزییات محصول را در وبسایت دیگری در مدت زمان کوتاه بدون اینکه نیازی داشته باشید که به صورت دستی یکی یکی محصولات را در سایت های دیگر اضافه کنید، وارد کنید.

برای رفع هر گونه مشکل پیرامون سئو و وردپرس میتوانید با ما در ارتباط باشید ودر کلاس خصوصی ما شرکت کنیدرزرو کلاس خصوصی

در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل با شماره77500359-021 تماس بگیرید.

آموزش برون ریزی محصولات ووکامرس

افزونه برون ریزی محصولات ووکامرس که قصد داریم در اینجا آن را با نامProduct Import Export for WooCommerceبه شما معرفی کنیم این پلاگین در مخزن وردپرس وجود دارد با کمک این افزونه می توانید از محصولات در ووکامرس به درون ریزی در ووکامرس یک خروجی به دست آورید.در صورتی که می خواهید از این افزونه استفاده کنید ابتدا باید آن را دانلود کنید و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب آن را نصب و فعال سازی کنید برای دانلود این افزونهاینجاکلیک کنید.

بعد از اینکه افزونه را دانلود کردیدو پس از نصب و فعال سازی آن در تصویر زیرمشاهده می کنید که منویی با نام Product Im-EX به منوی ووکامرس اضافه شده است که با کلیک کردن روی این منو قادر به خروجی گرفتن از محصولات در ووکامرس هستید

برون ریزی محصولات ووکامرس

 

حالا برای برون ریزی محصولات ووکامرس به بخش Export Product in CSV Format بروید. سپس از بخش (Offset) تعیین کنید که برون‌ریزی از کدام محصول شروع شود، وقرار دادن گزینه روی صفر بهتر است . حالا در قسمت (Limit) میتوانید برای تعداد محصولاتی که قصد خروجی گرفتن از اونها را دارید محدودیتی قرار بدید تا به همان اندازه از محصولات خروجی بگیرید.

می توانید اطلاعات متای محصولات خود را با استقاده از گزینه Include hidden meta dataدر فایل خروجی تهیه کنیدودذ آخر روی دکمهExport Productsکلیک کنید
خروجی برای شما مانند یک فایل CSY آماده شده و شما می توانید آ ن را برای درون ریزی در ووکامرس دانلود کنید.

آموزش درون ریزی محصولات ووکامرس

در درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس هنگامی که خروجی خود را از محصولات ووکامرس به دست آوردیدباید فایل به دست آمده را با درون ریزی کردن وارد ووکامرس کنیدتا کلیه اطلاعاتی که با برون ریزی محصولات به دست آمده اند را در یک ووکامرس دیگر واردکنید تا محصولات با جزییات کامل در آن افزوده شوندبرای این کارابتدا به وبسایتی که قصد دارید محصولات ووکامرس را در اون وارد کنید مراجعه کرده و همین افزونه را هم در این سایت نصب کرده و فعال کنید. سپس برای درون ریزی محصولات در ووکامرس مشابه تصویر زیر به بخش Import Products in CSV Format مراجعه کنید.

درون ریزی محصولات ووکامرس

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنیدهنگام درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس ابتدا گزینهMerge products if exists را فعال کنیدتا با یکسان سازی شدن داده های تکراری مشکلی در جزییات محصولات به وجود نیاید در نهایت روی دکمه Import Products کلیک کنید تا به صفحه بعدی بروید.

یکسان سازی شدن داده تکراری

 

Select a file from your computer:

ابتدا از این قسمت با کلیک روی دکمهChoose File فایلی را از محصول خود با فرمت CSYتهیه کردیدرا انتخاب کنید تا برای درون ریزی محصولات در ووکامرس استفاده شود.

Delimiter:

هنگام درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس از این بخش جداکننده دلخواه خود را وارد کنید.

در آخر این گزینه را فعال کنید تادر صورت خالی بودن قسمتی از جدول تهیه شده فایل خروجی از محصولات ووکامرس با یکسان سازی شدن مشکلی به وجود نیایدسپس روی دکمه بارگذاری پرونده و درون ریزی آن کلیک کنید و منتظر بمانید تا فایل آپلود شود تا جزییات محصولات در ووکامرس درون ریزی شود.

 

پیام بگذارید