ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

ترمیم معدل دانش آموزان برای کنکور سراسری 99

ترمیم معدل دانش آموزان برای کنکور سراسری 99

اگر دانش آموز پیش و یا پشت کنکوری 99 در رشته های ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی و علوم انسانی هستید و در امتحانات نهایی سال سوم نمرات خوبی را کسب نکرده اید و میخواهید برای کنکور سراسری 99 معدل خود را اصلاح کنید با ما همراه باشید. در این پست بصورت کامل درباره شرایط و زمان ثبت نام در ترمیم معدل کنکور 99 و سایر موارد لازم توضیح میدهیم.

1- چه کسانی اجازه ی شرکت در این طرح شرکت را دارند؟ تمام دانش آموزان اجازه ی شرکت در این طرح شرکت را دارند برای نمونه دانش آموزی که در درس انگلیسی نمره 19.5 و یا کسی که نمره 10 کسب کرده باشد میتواند در این طرح شرکت کند.

2- این طرح در کنکور 99 اجرا میشود؟ بله.

3- زمان ثبت نام؟ هر دانش آموزی میتواند در دیماه ، خردادماه و یا شهریور ماه در این طرح شرکت کند.

4- آیا امکان شرکت برای تمامی درسها وجود دارد؟ بله. دانش آموزان میتوانند برای تمامی دروس در این طرح شرکت کنند.

5- چه کسانی نمیتوانند در این طرح شرکت کنند؟ تمام کسانی که مدرک دیپلم خود را سال 84 و یا قبل از آن دریافت کرده اند نیازی به شرکت در این طرح را ندارند.

6- آیا طرح ترمیم معدل برای پیش دانشگاهی نیز اجرا میشود؟ خیر این طرح ویژه نمرات سال سوم دبیرستان است.

7- آیا دانش آموزانی که برخی از دروس سال سوم خود را پاس نکرده اند نیز میتوانند در این طرح شرکت کنند؟ خیر دانش آموزانی که قصد شرکت در این طرح را دارند باید دیپلم خود را دریافت کرده باشند.

8- اگر در طرح ترمیم معدل نمره ای پایین تر از نمره ی قبلی خود کسب کردیم کدام نمره ملاک قرار می گیرد؟ بین دو نمره ی کسب شده هر کدام بیشتر باشد برای سازمان سنجش ارسال میشود.

9- هزینه شرکتاین طرح چقدر می باشد؟ برای هر درس حدود 20000 تومان. البته امکان دارد برحسب منطقه این مبلغ کمی کم یا زیاد شود .

10- محل ثبت نام کجاست؟ یکی از مدارس بزرگسالان منطقه ی خود دانش آموزان که باید یک ماه قبل از شروع امتحانات دی ، خرداد و یا شهریور مراجعه کنند.

11- آیا دانش آموز میتواند در شهری غیر از شهری که امتحانات سال سوم را در آن گذرانده است برای شرکت در این طرح اقدام کند؟ بله ، اما باید توجه داشته باشد اگر در منطقه ی دو شهری امتحانات سال سوم و نهایی خود را گذرانده است در شهر دیگر نیز در همان منطقه یعنی منطقه ی دو باید نسبت به شرکت در این طرح اقدام کند و نمیتواند در هر منطقه ی دلخواه شرکت کند.

12- هر دانش آموز چند بار حق شرکت دراین طرح را دارد؟ فقط یک بار.

13- آیا نمرات جدید کسب شده در این طرح در دیپلم نیز ثبت میشود؟ خیر نمرات صرفا برای تاثیر در کنکور سراسری استفاده میشود.

14- آیا برای داوطلبان نظام قدیم از کتاب های نظام قدیم سوال مطرح میشود؟ با توجه به اینکه امتحانات نهایی نظام جدید در پایه دوازدهم برگزار میشود دانش آموزان نظام قدیم که تمایل به شرکت در این طرح را دارند باید از این فرصت استفاده کرده و در خرداد یا شهریور و یا دی ماه تا قبل از کنکور 98 در طرح شرکت کنند زیرا هنوز مشخص نیست بعد از برگزاری امتحانات نهایی سال دوازدهم آیا برای داوطلبان نظام قدیم سوالات مجزا طرح خواهد شد یا خیر.

 

2 نظرات

  1. سلام واقعا این تصمیم گیری ظالمانه است . خدا از شما نگذره . خدا

  2. واقعا که این قانون نباید تصویب میشد مافیای کنکور لعنت بهتون

پیام بگذارید