ثبت نام لاتاری 2022 آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 لاتاری

درج دیدگاه در صفحه خاص در وردپرس

درج دیدگاه در صفحه خاص

با سلام خدمت کاربران سایت مِستر آموز و علاقه مندان به ورد پرس.

خیلی خوشحالیم از اینکه در خدمت شما هستیم.

 

نظرات یا دیدگاه ها یکی از بهترین راه ها برای نگه داشتن کاربران وب سایت ها و ارتباط بیشتر و درست کردن یک جامعه قوی در اطراف محتوای وب سایت است. در این آموزش، ما به شما نشان می دهیم که به چه روشی به راحتی می توانید کاربران را به یک صفحه خاص بعد از درج دیدگاه بفرستید.

درج دیدگاه در صفحه خاص در ورد پرس

 

اولین کاری که شما باید انجام بدید این است که در ابتدا باید افزونه Yoast Comment Hacks را نصب و فعال سازی کنید. پس از فعال سازی برای پیکربندی تنظیمات این افزونه باید به بخش تنظیمات / Comment Hacks مراجعه کنید.

درج دیدگاه در صفحه خاص در ورد پرس

Yoast Comment Hacks افزونه ترکیبی برای پیشرفت سیستم پیش فرض وردپرس است. شما در این مطلب می توانید با نحوکار با افزونه و نحوه پیکربندی آن آشنا شوید پس با ما همراه باشید.

درج دیدگاه در صفحه خاص در ورد پرس

در این مرحله شما باید صفحه ای را که می خواهید نظر سنجی به برود را انتخاب کنید. این صفحه می تواند یک صفحه ساده تشکر با یک فرم ثبت نام ایمیل، لینک های رسانه های اجتماعی و پست های محبوب شما باشدو کاربران را به یک صفحه خاص، پیشنهاد خوب یا صفحه با مطالب ویژه بفرستید. پس از انتخاب صفحه تنظیمات را ذخیره کنید.

برای نمایش تغییر مسیر دیدگاه، اول باید از سایت وردپرس خود خارج شوید. پس از آن به هر پست در وب سایت خود بروید و دیدگاه خود را با استفاده از یک اسم و آدرس ایمیل ارسال کنید خواهید دید که به همان صفحه ای که خودتان ثبت کردید هدایت خواهید شد.

 

دوستان آموزش امروز همین جا به پایان می رسد.

برای آموزش های بیشتر همراه ما باشید.ما بهترین آموزش ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

 

5 نظرات

  1. ممنون از توضیحات کاملتون در مورد این
    سرویس

پیام بگذارید